Pēc 22 gadu ilgas karjeras Rīgas Zooloģiskā dārza vadību atstās Rolands Greiziņš

Apollo
17 komentāri

SIA «Rīgas Nacionālais zooloģiskais dārzs» valdes priekšsēdētājam Rolandam Greiziņam šodien beidzas kārtējais pilnvaru termiņš un priekšsēdis nolēmis uz nākamo termiņu vairs nekandidēt, apliecināja Greiziņš.

Pēc 22 gadu ilgas karjeras Rīgas Zooloģiskā dārza vadību atstās Rolands Greiziņš

Foto: Evija Trifanova/LETA

1995.gadā viņš kļuva par zooloģiskā dārza direktora pienākumu izpildītāju, gadu vēlāk - par direktoru un kopš 2004.gada pildījis Valdes priekšsēdētāja pienākumus.

Līdz šim Greiziņš ticis pārvēlēts vairākkārt, taču tagad pēc paša vēlmes nolēmis karjeru izbeigt. «Šim lēmumam es biju nobriedis jau sen, jo vairāk nekā 20 gadus esmu strādājis Zoodārza vadībā un šobrīd esmu nolēmis savu darbu pārtraukt,» komentēja Greiziņš.

Viņš apliecināja, ka pagaidām vēlas doties pelnītā atpūtā - makšķerēt, slēpot - un konkrētus karjeras plānus nekaļ.

Lai izvirzītu jaunu Rīgas Zooloģiskā dārza valdes priekšsēdētāju, tiks izsludināts amata konkurss.

Šodien pilnvaru termiņš beidzas arī vienam no Zoodārza valdes locekļiem - Edgaram Vītolam, taču Rīgas domes pārstāvis Uģis Vidauskis aģentūrai LETA apstiprināja, ka Vītola pilnvaru termiņš ir pagarināts.

Lēmuma pieņemšana par valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa ievēlēšanu atbilstoši Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likumam ir dalībnieku sapulces kompetencē. Atbilstoši šā brīža normatīvajam regulējumam valdes locekli amatā ievēlē uz pieciem gadiem.

Līdz jaunā valdes priekšsēdētāja pieņemšanai, Zoodārza vadību turpinās līdzšinējie valdes locekļi - Edgars Vītols un Uldis Želubovskis.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv