Pēc aresta Parisa Hiltone atzīst, ka tomēr mīl Dienvidāfriku Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

«Hilton» viesnīcu ķēdes mantiniece Parisa Hiltone sestdien apliecināja, ka joprojām mīl Dienvidāfriku, neraugoties uz to, ka tika arestēta par narkotiku glabāšanu - apsūdzībām, kas tagad jau atsauktas.

Hiltone kopā ar draudzeni, bijušo žurnāla «Playboy» modeli Dženiferu Rovero, piektdien tika apcienātas par to, ka Portelizabetas stadionā bija ienesušas marihuānu.

Kad Rovero atzina savu vainu, varasiestādes Hiltonei izvirzītās apsūdzības atsauca.
Hiltone savā mikroblogā tviterī par incidentu raksta: «Par mani klīst daudz traku baumu. Gribēju tikai, lai jūs visi zināt patiesību. Viss ir pilnīgā kārtībā. Man netika izvirzītas apsūdzības, nedz mani arestēja, jo es neko nebiju izdarījusi. Es palīdzēju policistiem izmeklēšanā un atbildēju viņu jautājumus. Visi pret mani izturējās superjauki un draudzīgi. Es mīlu Dienvidāfriku! Ceru, ka tas visā vieš skaidrību.»

Hiltones un Rovero lieta tika sestdien izskatīta tiesā.

Kā apliecināja likumsargu pārstāve Sallija de Bērvhena, policija vērsās pie pāra piektdien līdzās stadionam, jo bija saožams, ka tiek smēķēta marihuāna. Smēķis tika nomests zemē, bet abas sievietes, miesassargu pavadītas, devās atpakaļ stadionā.

«Policija savāca lietišķos pierādījumus un stadionā vērsās pie sievietēm. Pēc tam, kad miesassargs policijai nodeva otru marihuānas cigareti, sievietes tika arestētas,» paskaidroja de Bērvhena. «Apsūdzības Parisai Hiltonei tika atsauktas, jo līdzapsūdzētā apliecināja, ka marihuāna piederējusi viņai, un atzina vainu.»

Hiltonei bija izvirzītas apsūdzības un viņa tika arestēta, uzsvēra amatpersona, šādi noraidot allaž publicitātes kārās uzdzīvotājas tviterī paustos apgalvojumus.

Tiesa Rovero atzina par vainīgu marihuānas glabāšanā un piesprieda viņai 30 dienas cietumā vai 1000 randu (70 latu) sodanaudu. Viņa sodanaudu jau samaksājusi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv