Pēc diviem braucieniem Miņina četrinieks ieņem dalītu otro vietu

Apollo
0 komentāru

Šodien Leikplesidas trasē ASV sākās pasaules čempionāts bobslejā četrinieku ekipāžām, kur Latviju pārstāvēja pilotu Jāņa Miņina un Edgara Maskalāna vadītie četrinieki.

Jāņa Miņina pilotētais četrinieks pēc diviem braucieniem joprojām saglabā cerības uz godalgotu vietu pasaules čempionātā.

Jāņa Miņina pilotētais četrinieks pēc diviem braucieniem joprojām saglabā cerības uz godalgotu vietu pasaules čempionātā.

Foto: AP

Pirmajā braucienā Latvijas četrinieks Jānis Miņins, Daumants Dreiškens, Oskars Melbārdis un Intars Dambis uzrādīja trešo labāko rezultātu (brauciena laiks - 54,39 sekundes).

Uzvaru pirmajā braucienā izcīnīja Stīvena Holkomba pilotētais četrinieks. Miņins Holkombam zaudēja 0,37 sekundes. Otrais bija krievu pilots Aleksandrs Zubkovs, kas līderim Holkombam zaudēja 0,31 sekundi.

Otra latviešu ekipāža Edgars Maskalāns, Ainārs Podnieks, Raivis Broks un Reinis Rozītis pirmajā braucienā uzrādīja 17.rezultātu (55,16 sekundes).

Otrajā braucienā Miņina ekipāža uzrādīja trešo labāko laiku braucienā (54,62 sekundes), bet krievu pilots Zubkovs ceturto laiku un kopvērtējumā pēc diviem braucieniem Miņina un Zubkova ekipāžas dala otro vietu - viena minūte un 49,1 sekunde.

Pēc diviem braucieniem līderis joprojām ir Holkombs, kas uzvarēja arī otrajā braucienā. Miņins amerikānim zaudē 0,48 sekundes.

Maskalāna četrinieks pēc otrā brauciena saglabāja 17.vietu un līderim zaudē 1,92 sekundes.

Rīt pasaules čempionātā tiks aizvadīti abi pēdējie braucieni.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv