Pēc Drošības policijas ieteikuma, neļauj rīkot piketu

Apollo
0 komentāru

Rīgas domes Sapulču, gājienu un piketu rīkošanai iesniegto paziņojumu izskatīšanas komisija ceturtdien neatļāva Rīcības partijas pieteikto sapulci un gājienu sestdien pie Saeimas ēkas un Prezidenta pils, portālam «Apollo» paziņoja Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļā.

Akcija Doma laukumā

Foto: Apollo, R.Oliņš

Saskaņā ar likuma «Par sapulcēm, gājieniem un piketiem» normām, komisija ņēma vērā tiesībsargājošo struktūru, tajā skaitā, Drošības policijas ieteikumus un aicināja pieteicējus pasākumu pārcelt par dažām nedēļām. Rīcības partijas pārstāvji tam nepiekrita, tāpēc pašvaldība viņiem izsniegs motivētu atteikumu rīkot plānoto pasākumu.

Pēc Drošības policijas sniegtās informācijas, Rīcības partijas plānotā pasākuma laikā būtu liela dažādu provokāciju un agresīvas rīcības iespējamība no malas. Pret pašiem pasākuma organizatoriem ne komisijai, ne drošības struktūrām iebildumu nav.

Izskatot Latvijas Studentu apvienības pieteikumu par sapulces rīkošanu 22.janvārī pie Saeimas ēkas, komisija panāca vienošanos ar organizatoriem, ka viņi savu pieteikumu atsauc. Komisijas argumenti bija identiski iepriekš minētajiem. Rīgas pilsētas izpilddirektors Andris Grīnbergs pateicās pasākuma organizatoram Igoram Grigorjevam par izrādīto situācijas izpratni.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv