Pēc Ēlertes iestāšanās PS to pamet trīs biedri

Apollo
0 komentāru

Pēc bijušās laikraksta «Diena» galvenās redaktores Sarmītes Ēlertes un viņas domubiedru uzņemšanas «Pilsoniskajā savienībā» (PS) no partijas izstājušies trīs biedri, aģentūrai LETA apstiprināja partijas preses sekretāre Dace Balode.

Pēc Ēlertes iestāšanās PS to pamet trīs biedri

Foto: Evija Trifanova/LETA

Viena no biedrēm, kura pametusi partiju, ir žurnāliste Aija Dulevska-Cālīte. Viņa aģentūrai LETA norādīja, ka, izstājoties no partijas, nevēlas kā īpaši protestēt pret Ēlertes uzņemšanu, bet viņai tuvas ir nacionāli konservatīvās vērtības. «Es uzskatīju, ka Ēlertei ideoloģiski tuvāka būtu «Sabiedrība citai politikai»,» sacīja Dulevska-Cālīte.

Dulevska-Cālīte arī norādīja, ka nevar noliegt, ka Ēlertes un viņas domubiedru pievienošanās partijai ir liels intelektuālais spēks. «Manuprāt, PS viņiem ir ideoloģiski visšaurākā, un tagad PS smaguma centrs pārsveras uz sociālu liberālismu no nacionāli konservatīva spēka,» teica no PS aizgājusī biedre.

Otra persona, kas atstājusi partiju, bijusi ierindas biedrs.

Kā noskaidroja aģentūra LETA, tas ir bijušais partijas valdes loceklis Andris Grīnis no Liepājas, kā arī PS atstājis partijas dibinātājs arhitekts Ingvars Vijups.

Jau ziņots, ka pirms nedēļas PS iestājās Ēlerte ar saviem domubiedriem, kopumā pavisam 11 cilvēki.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv