Pēc F-1 sacensībām gājis bojā apkalpojošā personāla darbinieks

Apollo
3 komentāri

Pēc Pirmās formulas (F-1) pasaules čempionāta septītā posma - Kanādas «Grand Prix» - sacensību noslēguma svētdien gājis bojā viens no apkalpojošā personāla darbiniekiem.

Pēc F-1 sacensībām gājis bojā apkalpojošā personāla darbinieks

Foto:AFP/Scanpix

Negadījums notika, kad Kanādas «Grand Prix» darbinieki pēc sacensību beigām centās pārvietot «Sauber» komandas pilota Estevana Gutjerresa formulu, kurš no sacensībām izstājās. Darbinieki izmatoja nelielu autokrānu spēkrata pacelšanai un nogādāšanai atpakaļ «Sauber» komandas boksos, bet viens no strādniekiem nejauši nometa zemē rāciju un, cenšoties to pacelt, paklupa. Autokrāna vadītājs to neredzēja un uzbrauca virsū paklupušajam darbiniekam.

Cietušā veselības stāvokli vispirms stabilizēja uz vietas esošais medicīniskais personāls, un pēc tam viņš tika nogādāts slimnīcā, taču vēlāk no gūtajām traumām mira.

«Neskatoties uz visiem dzīvības glābšanai veiktajiem pasākumiem, viņu nebija iespējams izglābt,» paziņoja slimnīcas pārstāvis.

Skumjas par notikušo negadījumu paudusi Starptautiskā Automobiļu federācija (FIA).

Šī ir trešā reize pēdējo 13 gadu laikā, kad Pirmās formulas sacensībās iet bojā kāds no darbiniekiem. 2000. gadā Itālijas «Grand Prix» sacensībās vienu no darbiniekiem nogalināja no formulas atlūzis un pa gaisu lidojošs ritenis, bet gadu vēlāk līdzīgos apstākļos gāja bojā vēl kāds darbinieks Austrālijas sacīkstēs.

Kā ziņots, par Kanādas «Grand Prix» sacīkšu uzvarētāju svētdien kļuva trīskārtējais pasaules čempions un šīs sezonas pašreizējais kopvērtējuma līderis Sebastjans Fetels no «Red Bull» komandas. Gūtā uzvara ļāva Fetelam vēl vairāk nostiprināt savas pozīcijas čempionāta galvgalī. Vācietim tā bija trešā uzvara šīs sezonas posmos.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv