Pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma aiztur kārtējo kontrabandistu Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Pirmdien robežsargi apturēja Latvijā iebraucošo Latvijas pilsoni ar automašīnu «Chrysler 300M». Robežsargi plānojuši uzsākt padziļinātu auto pārbaudi, taču pēkšņi šoferis metās bēgt.

Pēc nesekmīga bēgšanas mēģinājuma aiztur kārtējo kontrabandistu 3 attēli Atvērt

Foto: Valsts robežsardze

Kā portālam «Apollo» pavēstīja Valsts robežsardzes pārstāve Kristīne Pētersone, robežsargi nekavējoties sāka automašīnas vajāšanu. Silenes ciema rajonā, nobraucot no lielceļa uz maznozīmīgu ceļu, pārkāpējs caur Silenes ciemu lielā ātrumā devās Lietuvas virzienā. Robežsargi, izvietojot kontrolposteni, pārkāpēju aizturēja aptuveni 37 kilometrus no bēgšanas vietas Lausesas pagastā pie kādas viensētas.

Automašīnas apskates laikā Daugavpils pārvaldes amatpersonas vairākos automašīnā ierīkotos slēpņos atklāja 16 600 cigaretes «Magnat» un 9000 cigaretes «Winston» ar Baltkrievijas akcīzes markām aptuveni 1200 latu vērtībā.

Persona kontrabandas cigaretes mēģināja nelikumīgi pārvietot pāri valsts robežai jau atkārtoti. Pērn 1959.gadā dzimušais vīrietis aizturēts 17.novembrī, kad Latvijas pilsonis par cigarešu kontrabandu apgājās vien ar administratīvo sodu – naudas sodu, taču šoreiz pret personu uzsākts kriminālprocess par muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijā, apejot muitas kontroli un vīrietim nu jau draud brīvības atņemšana līdz trim gadiem, piespiedu darbs vai naudas sods līdz simts minimālajām mēnešalgām un iespējams arī mantas konfiskācija.

Turklāt par neveiksmīgo bēgšanas mēģinājumu personai sastādīts arī administratīvā pārkāpuma protokols, un tagad par to, kādu sodu piemērot vīrietim, kurš nepakļāvās robežsargu likumīgajām prasībām, lems tiesa.

Ziņo redaktoram par kļūdu!



Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv