Pēc traģēdijas Teteriņu ezerā bērnu namā smaga emocionālā situācija

Apollo
4 komentāri

Ceturtdien zemes klēpī guldīts 21.jūnijā Teteriņu ezerā noslīkušais Strazdes bērnu nama audzēknis, informē Talsu novada pašvaldībā, norādot, ka emocionālā situācija bērnu namā ir smaga.

Pēc traģēdijas Teteriņu ezerā bērnu namā smaga emocionālā situācija

Foto: Alesa Dam, CC BY-NC-SA 2.0

Pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Inga Priede informē, ka darbinieces, kas negadījuma brīdī atradās notikuma vietā, ir uzrakstījušas iesniegumu iestādes vadītājai par nekavējošos atvaļinājuma piešķiršanu, jo šībrīža emocionālās spriedzes situācijā nav spējīgas turpināt darbu.

Priede norādīja, ka Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcija saņēmusi iesniegumu no Strazdes bērnu nama par krīzes komandas nodrošināšanu iestādē. Krīzes komanda iesniegumu ir saņēmusi un gatavojas vistuvākajā laikā ierasties, lai sniegtu psiholoģisko palīdzību gan bērnu nama darbiniekiem, gan audzēkņiem.

Talsu novada pašvaldības izveidotā pārbaudes komisija, ņemot vērā esošos apstākļus pagaidām, neraugoties uz to, ka ir noticis negadījums, nekādas sankcijas nepiemēro, līdz tiks noskaidroti visi apstākļi un izvērtēta darbinieku rīcības likumība.

Talsu novada pašvaldības izpilddirektors Aldis Vilsons izdevis rīkojumu negadījuma pārbaudes komisijai veikt apstākļu analīzi un uzdevis vērtējuma rezultātus iesniegt līdz 15.jūlijam, galīgā lēmuma pieņemšanai, informē Priede.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv