Pēdejā kārtā Kotdivuārai uzvara; Brazīlijai, Portugālei neizšķirts

Pasaules kausa finālturnīrā piektdien tika aizvadītas abas pēdējās spēles G apakšgrupā.

Pie uzvaras tika Kotdivuāras izlase, kas ar 3:0 uzvarēja Ziemeļkoreju, savukārt Brazīlijas un Portugāles valstsvienības spēlēja neizšķirti 0:0.

Kotdivuāras izlasē pirmos vārtus aizvadītajā spēlē guva Jaja Turē, kurš bija precīzs 14. minūtē. Sešas minūtes vēlāk Romaričs panāca 2:0, savukārt Londonas kluba «Chelsea» uzbrucējs Salomons Kalū 80. minūtē guva trešos vārtus. Kotdivuāras izlasei šī uzvara bija mazs mierinājums, jo tā nepalīdzēja iekļūt 1/8 finālā.

Astotdaļfinālā no G apakšgrupas iekļuva Brazīlijas un Portugāles futbolisti.

Savus pretiniekus abas izlases uzzinās šovakar, kad pēdējās spēles H apakšgrupā aizvadīs Čīle pret Spāniju un Šveice pret Hondurasu.

Šajā grupā pēc divām kārtām pirmajā vietā ar sešiem punktiem ir Čīle, bet pa trīs punktiem izcīnījušas Šveice un Spānija. Savukārt Hondurasas izlasei punktu nav, un tā saglabā tikai teorētiskas izredzes iekļūt astotdaļfinālā.