Pēdējo reizi šajā gadā demonstrēs izrādi bērniem «Kā saule gadījās» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

17. novembrī plkst. 12:00 pēdējo reizi šajā gadā Dirty Deal Teatro notiks izrāde «Kā saule gadījās», ko veidojusi režisore Inga Tropa. «Kā saule gadījās» ir izrāde trīs līdz sešus gadus veciem bērniem ar pasaku stāstīšanu un cepumu cepšanu.

Virtuves galds, milti, cepumu cepšanai nepieciešamie virtuves rīki, gan aktieru Laumas Balodas un Kaspara Aniņa, gan bērnu atdzīvināti, atklās brīnumus par Zemes, Saules, Mēness, zvaigžņu, ūdens un cilvēka izcelšanos. Par brīnumu iedvesmas avotu kalpos latviešu tautas pasakas un teikas.

Režisore par izrādi: «Izrādes ideja radās, darbojoties virtuvē kopā ar dēlu. Ikdienišķās lietas var pārvērsties iedvesmojošā rotaļā, reizē sniedzot iespēju apgūt jaunas prasmes un iegūt zināšanas radošā un nepiespiestā veidā. Lai iepriecinātu bērnus, nebūt nav nepieciešamas dārgas rotaļlietas.» No kopīgi pagatavotās cepumu mīklas bērniem būs iespēja atveidot un pēc tam arī izgaršot izrādē gūtos iespaidus.

«Kā saule gadījās» ir Dirty Deal Teatro izrāžu ciklā «Līdz 18», kura ietvaros tiek spēlētas izrādes bērniem un jauniešiem, kuras tiecas uzdot jautājumus, atklāt vēl neatklāto un kļūt par kopīgu piedzīvojumu. Vēl šī cikla ietvaros ir, piemēram, radošās apvienības «Nomadi» un Ģirta Rāviņa kopīgi veidotā izrāde «Ziemas māja» – stāsts par mazu zēnu un viņa vecotēvu, kuri kopīgi dodas ceļojumos uz šķūnīti pēc malkas un uz Mēnesi. Nākamā izrāde «Ziemas māja» ir 16. novembrī plkst. 12:00.

  • Biļešu cena: Ls 3 (biļetes jāiegādājas visiem skatītājiem neatkarīgi no vecuma). Tās var iegādāties «Biļešu Paradīze» kasēs un «bilesuparadize.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Zvaigznes sola

Vairāk

KAS GAIDĀMS ŠOMĒNES?

Horoskopi

Vairāk

Valūtu kursi

16.12.2017
Ienākt apollo.lv