Pedofilijā apsūdzēts garīdznieks sniedz skandalozas liecības par notikumiem Vatikānā

Apollo
223 komentāri

Itālijas policija sākusi izmeklēšanu saistībā ar apsūdzībām deviņiem Vatikāna garīdzniekiem, kas pirkuši seksuālus pakalpojumus no izmisumā nonākušiem nepilngadīgajiem no Austrumeiropas, vēsta «Daily Mail».

Pedofilijā apsūdzēts garīdznieks sniedz skandalozas liecības par notikumiem Vatikānā

Foto: AFP/Scanpix

Pedofilijā apsūdzētais 46 gadus vecais garīdznieks Dons Patricio Pogi, kas izcietis piecu gadu ilgu cietumsodu par 14 līdz 15 gadus vecu bērnu seksuālu izmantošanu savā draudzē Romā, nosaucis policijai deviņu citu garīdznieku vārdus, kas piedalījušies pusaudžu seksuālā izmantošanā. Apsūdzēto vidū ir arī  kāds augsti stāvošs bīskaps un bijušais militārais policists, kurš vervējis nepilngadīgos prostitūcijai.

Pusaudži - galvenokārt Austrumeiropas imigranti - vervēti pie kāda geju bāra netālo no Romas centrālās dzelzceļa stacijas.

Vatikāns ir noraidījis Pogi apsūdzības, apgalvojot, ka viņš vēlas atriebties, jo baznīca pēc soda izciešanas atteikusies viņu atjaunot darbā. Savukārt Pogi apgalvo, ka atklājis garīdznieku vārdus, jo «vēlas aizsargāt baznīcu un kristiešu kopienu».

Pogi stāstījis, ka pusaudži piekrituši sniegt seksuālus pakalpojumus garīdzniekiem, jo «bijuši izbadējušies un izmisuši».

Sākta krimināllieta.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv