«Pelnrušķītes» puisis atklāj jaunas skandāla detaļas

Apollo
0 komentāru

Jau vēstījām par Kristīnes Teilānes «Pelnrušķītes pasaku», kas nu jau drīzāk jāsauc par murgu. Līdz ar šovā gūto publicitāti, publiski tiek šķetinātas arī mīlas trīsstūra nedienas.

«Pelnrušķītes» puisis atklāj jaunas skandāla detaļas

Foto: ekrānuzņēmums

Kā zināms, nākamajā rītā pēc uzvaras Kristīne apciemojusi sava puiša bijušo/esošo draudzeni, ar kuru viņam ir kopīgs bērns. Vēlāk policijā nonāca iesniegums par uzbrukumu, kuru pret Kristīni iesniedza Sandija.

Abu meiteņu versijas par notikušo bijušas visai atšķirīgas.

Žurnāls «Vakara Ziņas» publicējis abu meiteņu mīļotā puiša - Kaspara - versiju. Atgādinām, ka Kristīne par izcīnīto titulu tikusi arī pie 5000 eiro naudasbalvas, kuras daļu sākotnēji viņa bija plānojusi tērēt romantiskam ceļojumam uz Kubu - kopā ar Kasparu. Vēlāk Kristīne atklājusi: «Mani plāni ir mainījušies: varbūt es braukšu kopā ar mammu, varbūt braukšu citur, varbūt nekur nebraukšu, bet uz mana rēķina viņš uz Kubu nebrauks!».

«VZ» vēsta, ka Kaspars, pirmkārt, vēlējies uzsvērt, ka neesot ne Kristīnes, ne Sandijas pusē. Tomēr viņam esot pretenzijas pret Kristīnes izteikumiem: «Pēc Kristīnes teiktā sanāk, ka esmu visu laiku parazitējis uz viņas rēķina un nabadzīti gribējis izmantot sakarā arī ar Kubas braucienu. Šeit meitene mēģina vienkārši sagrozīt faktus un apmelot, jo šajā situācijā ir izdevīgi tā atriebties par to, ka esmu saglabājis draudzīgas attiecības ar Sandiju.»

Kasparam Kristīnes nauda neesot vajadzīga, jo uz Kubu puisis varot doties, kad vien gribot, turklāt, pats par saviem līdzekļiem. «Kaut kāds sviests un ne tikai – sanāk, ka esmu sapinies ar bērnudārzu..,» rezumējis Kaspars.

Ar Kristīni puisis sācis tikties, kad ar sievu fiziski un emocionāli bijis šķīries jau kādus gadus astoņus, tomēr oficiāli tas vēl neesot bijis nokārtots. Kristīnei neesot paticis, ka Kasparam bijušas draudzīgas attiecības arī ar savu bijušo meiteni un bērna māti Sandiju. Par konfliktu, kas beidzies ar policijas iesaistīšanu, Kaspars «Vakara ziņām» teicis, ka tas neesot normāli: «Varēja taču tikai aprunāties!»

«Meitene īsti nezina, ko grib: viņai nekas nav labi, dzīvo mūžīgā depresijā. Ar citiem draugiem arī viņai attiecības ir beigušās bēdīgi – vienam ar šķērēm esot caurdūrusi roku, citam ar kurpes papēdi vaigu. Par Sandiju: man ar viņu ir tīri cilvēcīgi draudzīgas attiecības, kāpēc tā nevarētu būt?! Bet Kristīne ir ļoti nepamatoti greizsirdīga uz visu, tāpēc arī tika turēts noslēpumā tas, ka Sandija kādā grūtā brīdī vienkārši piezvana. Žēl, ka šādi jāmazgā netīrā veļa, bet... Taču vienalga – novēlu Kristīnei izturību visā šajā murgainajā notikumā,» savu nostāju paudis Kaspars.

 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv