Pelšam AHL Kaldera kausa izcīņa sākas ar zaudējumu

3 komentāri

Amerikas hokeja līgas (AHL) izslēgšanas spēļu jeb Kaldera kausa mačā pagājušajā naktī zaudējumu piedzīvoja latviešu uzbrucēja Kristiāna Pelša pārstāvētā Oklahomsitijas «Barons» komanda.

Kristiāns Pelšs

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas pirmajā spēlē «Barons» ar 3:4 (1:0, 2:2, 0:1, 0:1) savā laukumā pagarinājumā zaudēja Šarlotes «Checkers», sērijā līdz trim uzvarām nonākot zaudētājos ar 0-1.

Pelšs šim mačam nebija pieteikts. Uzbrucējs ilgstoši kopš 22. februāra ārstējis potītes traumu, bet regulārās sezonas izskaņā pamīšus devās laukumā trīs mačos.

Pelšs šosezon piedalījies vien 20 AHL spēlēs, izceļoties ar vieniem vārtiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm, kā arī pozitīvu lietderības koeficientu +5.

Abas komandas otro sērijas maču aizvadīs sestdien, kad savu Rietumu konferences ceturtdaļfināla sēriju uzsāks arī cita latviešu uzbrucēja Zemgus Girgensona pārstāvētā Ročestras «Americans».

Rietumu konferences kopvērtējumā «Barons» ar 91 punktu 76 spēlēs ieņēma piekto vietu, bet «Americans» hokejisti izcīnīja par punktu mazāk un ieņēma septīto vietu.

Iekļūšana Kaldera kausa izcīņā uz nezināmu laiku atlikusi abu uzbrucēju pievienošanos Latvijas izlasei, kas gatavojas gaidāmajam pasaules čempionātam.