Pensionārs pēkšņi atklāj, ka dzīvo kopā ar ķīnieti

Apollo
0 komentāru

Kāds Maskavas iedzīvotājs, saņemot kārtējo komunālo rēķinu kvīti, atklājis, ka viņa mājoklī pierakstīts vēl kāds cilvēks, par kuru viņš neko nezina, vēsta laikraksts «Известия».

Pensionārs pēkšņi atklāj, ka dzīvo kopā ar ķīnieti

Foto: , PeacePlusOne, CC licence

Pensionārs laikrakstam pastāstījis, ka maksājuma kvīts ailē «iemītnieku skaits» cipara «3» vietā (pensionārs dzīvo kopā ar sievu un meitu) bijis ierakstīts cipars «4», tomēr maksājumu summa nav mainījusies. Pensionārs devies uz Pasu nodaļu, kur uzzinājis, ka viņa dzīvoklī uz laiku pierakstījies kāds pilsonis no Ķīnas. Izrādās, viņa kaimiņa dzīvoklī esot pierakstīti pat veseli trīs šādi ārvalstu pilsoņi.

Pensionārs iesniedzis sūdzību milicijā. Maskavas federālās migrācijas pārvaldē izteikuši versiju, ka pensionārs esot vienkārši aizmirsis, ka pats pierakstījis savā dzīvoklī ķīnieti, tomēr tikšot veikta pārbaude, un visi maskavieši esot aicināti būt modri.

Lai noformētu īslaicīgu ārvalstnieka pierakstu, dzīvokļa īpašniekam jāuzraksta iesniegums un jāsavāc vairāki dokumenti. Pēdējā laikā Maskavā esot pieaudzis blēžu skaits, kas šādā veidā risina ārvalstnieku «mājokļa jautājumu».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
24

2017. gada 24. oktobris

Vārda dienas

Renāte, Mudrīte, ModrīteRenija, Renijs, Renita, Renta, Rēna, Rineta, Rinete, Reneta, Renāta, Mudris, Rana, Ranāte, Raneta, Ranita, Ranta, Rena, Renata, Renate, Mudra

Valūtu kursi

24.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv