Perepļotkins iziet laukumā Belgradas «Partizan» sastāvā

Latvijas futbola izlases pussargs Andrejs Perepļotkins otrdien pārbaudes spēlē Serbijas čempionvienības Belgradas «Partizan» sastāvā laukumā pavadīja 30 minūtes, tā rakstīts kluba oficiālajā mājas lapā internetā.

«Partizan», kas šajās dienās aizvada treniņnometni Turcijas pilsētā Antālijā, otrdienas pārbaudes spēlē ar rezultātu 0:1 zaudēja Rumānijas čempioniem «CFR Cluj».

Perepļotkins laukumā devās mača 60.minūtē un spēli nospēlēja līdz beigām, taču ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās. Pārbaudes laiku klubā «Partizan» Perepļotkins aizvadīs līdz 31.janvārim.

Jau ziņots, ka Anglijas otrās spēcīgākās līgas - «Championship» - klubs «Darby County» Perepļotkinu janvāra vidū atbrīvoja no komandas, savu lēmumu pamatojot ar pārāk lielo spēlētāju skaitu vienības sastāvā.

Starpsezonā Perepļotkins bija viens no 13 spēlētājiem, kas pievienojās Anglijas klubam. Pussargs aizvadīja «Championship» pirmo spēli ar Donkasteras «Rovers», bet pēc tam zaudēja vietu pamatsastāvā. Pēdējo maču čempionātā Perepļotkins aizvadīja 2007.gada 16.augustā, kad «Darby County» savā laukumā tikās ar Bristoles «City».

Savukārt pēdējo maču dublieru komandas sastāvā Perepļotkins aizvadīja vēl 14.janvārī, palīdzot tam līgas kausa izcīņas mačā ar 5:3 pieveikt Mensfīldas «Town» dublieru komandu. Šajā mačā Perepļotkins laukumā aizvadīja visas 90 minūtes, vārtus negūstot, bet izdarot vairākas rezultatīvas piespēles.