Pērn ar viltotiem dokumentiem aizturēti 76 ceļotāji

Apollo
0 komentāru

Pagājušā gada laikā Valsts robežsardze par ceļošanu ar viltotiem dokumentiem aizturējusi 76 personas. Ceļotāji viltojuši gan pašus ceļošanas dokumentus, gan arī transportlīdzekļa dokumentus, portālu «Apollo» informēja Valsts robežsardzē.

No aizturētajiem 53 personas mēģinājušas ceļot ar viltotiem ceļošanas dokumentiem — viltotas pases vai personas apliecības konstatētas 22 trešo valstu pilsoņiem, trīs Lietuvas pilsoņiem, vienam Igaunijas pilsonim un vienam Latvijas nepilsonim.

Ar viltotu Šengenas vīzu robežu mēģinājuši pērn šķērsot 26 cilvēki no Kolumbijas, Ķīnas, Togo, Pakistānas, Peru, Nigērijas, Dominikānas un Kamerūnas. Šīs personas robežas šķērsošanai visbiežāk izmantoja viltotas Spānijas, Itālijas, Vācijas, Šengenas vīzas un Francijas, Beļģijas uzturēšanās atļaujas.

Savukārt ar viltotām vadītāja apliecībām aizturētas 28 personas, no kurām vairākums, 17 personas, izmantoja viltotas Lietuvas Republikas vadītāja apliecības, divas — Rumānijas, divas — Krievijas Federācijas, divas — Kazahstānas, viena — Polijas, viena — Moldovas, viena — Latvijas, viena — Igaunijas un viena — Ukrainas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv