Pērn Rīgā sodīti 220 šoferi par braukšanu kapsētā ar auto

Apollo
0 komentāru

Pagājušā gada laikā Rīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki sodījuši 220 personas par braukšanu kapsētā ar automašīnu, aģentūru LETA informēja RPP sabiedrisko attiecību speciāliste Inese Tīmane.

Rīgas domes saistošie noteikumi par uzturēšanos Rīgas kapsētās noteic, ka pa kapsētu apmeklētājiem aizliegts braukt ar automašīnām, izņemot gadījumus, kad ir saņemta kapsētas īpašnieka vai pārziņa atļauja. Tāpat ir aizliegts braukt bēru ceremonijas laikā.

Noteikumu neievērošana ir administratīvi sodāms pārkāpums, par ko iedzīvotājiem vai amatpersonām var piemērot naudas sodu līdz 50 latiem.

Saistošie noteikumi paredz, ka apmeklētājiem kapsētās aizliegts ievest dzīvniekus, pārvietoties ar slēpēm, velosipēdiem, skrituļslidām, motocikliem, uzturēties kapsētā pēc tās slēgšanas, tirgoties, sniegt apbedīšanas un kapavietu kopšanas komercpakalpojumus bez kapsētas īpašnieka vai pārziņa atļaujas un piegružot kapsētas teritoriju un dedzināt atkritumus.

Tāpat kapsētā nedrīkst stādīt kokus apbedīšanai ierādītajās vietas bez Kapsētas pārvaldes atļaujas, ņemt smiltis un zemi neatļautās vietās un postīt kapsētu aprīkojumu un stādījumus.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv