Pētījums atklāj Latvijā populārākos kino žanrus

Apollo
5 komentāri

Latvijas kinoteātros mūsu iedzīvotāji ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem salīdzinoši visbiežāk izvēlas skatīties komēdijas (42%) un piedzīvojumu filmas (39%), tendenci atklāj «Kantar TNS» šī gada jūlija beigās veiktā aptauja internetā.

Pētījums atklāj Latvijā populārākos kino žanrus

Foto: arianta, CC BY-NC 2.0

Tāpat salīdzinoši bieži iedzīvotāji, apmeklējot kino, izvēlas skatīties fantastikas filmas (32%), asa sižeta filmas (27%), kā arī animācijas filmas (26%) un ģimenes filmas (23%). Nedaudz retāk iedzīvotāji kino skatās trillerus (19%) un romantiskās filmas (17%).

Salīdzinoši visretāk iedzīvotāji kinoteātros dodas skatīties drāmas (13%). Savukārt 2% iedzīvotāju norādījuši, ka neapmeklē kino.

Attiecībā uz kino apmeklēšanu tieši pēdējā pusgada laikā caurmērā gandrīz katrs otrais jeb 42% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem šajā laika posmā ir apmeklējuši kino.

Aptauju veica pētījumu kompānija «Kantar TNS» laikā no 2017. gada 25. līdz 27. jūlijam, ar interneta starpniecību visā Latvijā aptaujājot 900 Latvijas iedzīvotājus ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

23.10.2017
Ienākt apollo.lv