Pētījums: klienti labprāt ņemtu kredītu arī uz 100 gadiem

Apollo
0 komentāru

Pirms nedēļas portāls «Nams24» vēlējās noskaidrot iedzīvotāju viedokli par vēlamo kredīta atmaksas termiņu.

Pētījums: klienti labprāt ņemtu kredītu arī uz 100 gadiem

Foto: «Apollo»

Piedāvātie atbilžu varianti bija 15, 25, 30, 40, 50 un 100 gadi. Tā kā bankās, arī «Parex bankā», jaunie kredīti pārsvarā tiek ņemti uz maksimālo termiņu, neizbrīna fakts, ka arī respondenti dod priekšroku pēc iespējas garākiem atmaksas termiņiem. 30% no latviešu un krievu valodas sadaļas respondentiem izvēlējās 40 gadu kredīta atmaksas termiņu. Tajā pašā laikā vienāds skaits apmeklētāju, t. i., aptuveni 23%, balsojuši par 15 un 25 gadu termiņu.

Jāatzīst, ka portāla apmeklētajiem ir laba humora izjūta — 37 no «Nams24» respondentiem izvēlējās 100 gadu kredīta atmaksas termiņu. Protams, tas bija domāts kā joks, nevis nopietna izvēles iespēja sērijveida vai jaunā projekta dzīvokļa iegādei. Bet nenoliedzami katrā jokā slēpjas patiesības grauds. Kopā aptaujā piedalījās 120 respondenti.

Savukārt par jautājumu «Vai šis ir piemērots laiks dzīvokļa iegādei?» dominējošais viedoklis bija, ka šis nav piemērots laiks, jo dzīvokļu cenas ir neadekvātas un kritīsies. Tomēr ievērojama daļa respondentu ir diametrāli pretējās domās — jāpērk tagad, jo dzīvokļi kļūs tikai dārgāki. Uz šo jautājumu pavisam atbildēja 76 krievu un latviešu sadaļas apmeklētāji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

Interesanti

Apollo E-veikali

21

2014. gada 21. decembris

Vārda dienas

Saulcerīte, Tomass, TomsSaulceris, Saulgaida, Saulgaitis, Tomašs, Tomijs, Tumašs

Apollo Izglītība

Laika ziņas

Vairāk
Mazmākoņains
Rīga pašreiz +2 ℃
Mazmākoņains

Vējš: 3 m/s

Saule lec: 08:59
Saule riet: 15:43
Dienas ilgums: 6:44

Apollo Tūrisms

Valūtu kursi

21.12.2014
Ienākt apollo.lv