Pētījums: klienti labprāt ņemtu kredītu arī uz 100 gadiem

Apollo
0 komentāru

Pirms nedēļas portāls «Nams24» vēlējās noskaidrot iedzīvotāju viedokli par vēlamo kredīta atmaksas termiņu.

Pētījums: klienti labprāt ņemtu kredītu arī uz 100 gadiem

Foto: «Apollo»

Piedāvātie atbilžu varianti bija 15, 25, 30, 40, 50 un 100 gadi. Tā kā bankās, arī «Parex bankā», jaunie kredīti pārsvarā tiek ņemti uz maksimālo termiņu, neizbrīna fakts, ka arī respondenti dod priekšroku pēc iespējas garākiem atmaksas termiņiem. 30% no latviešu un krievu valodas sadaļas respondentiem izvēlējās 40 gadu kredīta atmaksas termiņu. Tajā pašā laikā vienāds skaits apmeklētāju, t. i., aptuveni 23%, balsojuši par 15 un 25 gadu termiņu.

Jāatzīst, ka portāla apmeklētajiem ir laba humora izjūta — 37 no «Nams24» respondentiem izvēlējās 100 gadu kredīta atmaksas termiņu. Protams, tas bija domāts kā joks, nevis nopietna izvēles iespēja sērijveida vai jaunā projekta dzīvokļa iegādei. Bet nenoliedzami katrā jokā slēpjas patiesības grauds. Kopā aptaujā piedalījās 120 respondenti.

Savukārt par jautājumu «Vai šis ir piemērots laiks dzīvokļa iegādei?» dominējošais viedoklis bija, ka šis nav piemērots laiks, jo dzīvokļu cenas ir neadekvātas un kritīsies. Tomēr ievērojama daļa respondentu ir diametrāli pretējās domās — jāpērk tagad, jo dzīvokļi kļūs tikai dārgāki. Uz šo jautājumu pavisam atbildēja 76 krievu un latviešu sadaļas apmeklētāji.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
28

2017. gada 28. maijs

Vārda dienas

Vilis, VilhelmsVilens, Vilhelmins, Vilhelmīns, Vilijs, Viljams, Villems, Villijs, Viļums, Viļus, Vilberts, Vilārs, Lengina, Leongina, Leongins, Leongīna, Leongīne, Leongīns, Logina, Longina, Longins, Longīna, Langina

Valūtu kursi

28.05.2017

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv