Pētnieki noskaidrojuši, kāpēc cilvēki masturbē

Apollo
117 komentāri

Amerikāņu pētnieki atklājuši iemeslus, kāpēc vīrieši un sievietes nodarbojas ar masturbāciju. Pēc ekspertu domām, vīrieši pašapmierinās, ja tiem ir par maz seksa, savukārt sievietes – ja seksa laikā nespēj gūt pilnvērtīgu apmierinājumu.

Pētnieki noskaidrojuši, kāpēc cilvēki masturbē

Foto: PantherMedia / Scanpix

Kā rakstīts pētījumā, kas publicēts zinātniskajā žurnālā «Archives of Sexual Behavior», pētnieki līdz šādam atklājumam nonāca pēc tam, kad aptaujāja 7648 vīriešus un 8090 sievietes vecuma grupā no 18 līdz 60 gadiem.

Visiem pētījuma dalībniekiem bija jāatbild uz tādiem jautājumiem, kā, cik bieži viņi nodarbojas ar masturbāciju, kad viņi to darīja pēdējo reizi, kā arī, cik ļoti viņi ir apmierināti ar savu seksuālo dzīvi. Pēc tam tika noskaidrots dalībnieku vecums, seksuālā orientācija, kā arī tas, vai viņiem ir dzīvesbiedrs.

Apkopojot un izanalizējot iegūtās atbildes, pētnieki secināja, ka neapmierinātie vīrieši, kas aptaujā minēja, ka tiem pietrūkst seksa, tiecas biežāk nodoties masturbācijai, lai kompensētu seksa trūkumu.

Savukārt sievietēm viss ir pretēji, proti, jo vairāk sieviete nodarbojas ar seksu, jo biežāk viņa masturbē, lai gūtu maksimālo iespējamo baudu. Šajā gadījumā masturbācija darbojās kā seksu papildinošs process.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv