«Peugeot» izstrādājis īpaši ekonomisku «207» modeļa versiju Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

«Economique» — tā sauc «Peugeot» izstrādāto jaunāko «207» modeļa versiju. Auto nosaukums pasaka būtiskāko, izmantojot veselu uzlabojumu sēriju, «207» padarīts īpaši ekonomisks — vidējais degvielas patēriņš vien 3,8 litri uz 100 km.

«207 Economique» aprīkots ar 1,6 HDI dīzeļdzinēju ar 90 zirgspēku jaudu. Taču dzinējam izstrādāta speciāla vadības sistēmas programmatūra, kā arī uzstādīta izplūdes gāzu reģenerācijas sistēma ar degkamerā atgriezto izplūdes gāzu papildu dzesēšanu.

Auto izmantota piecpakāpju manuālā ātrumkārba ar mainītu pārnesumu attiecību atšķirībā no standarta «207». Izmantotas arī īpaši zemas rites pretestības «Michelin» 185/65R15 riepas.

Lai uzlabotu auto aerodinamiskās īpašības, tā piekare pazemināta par 5 mm un izstrādāta speciāla aerodinamiskā pakete. Tā ietver zemāku priekšējo bamperu, pārveidotas gaisa ieplūdes atveres, auto grīdas paneļus, kā arī divdaļīgu aizmugurējo spoileru. Kopējais rezultāts — aerodinamiskās pretestības koeficients samazināts līdz 0,274 salīdzinājumā ar 0,30 standarta «Peugeot 207».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv