«Peugeot» piedalās ES klimata izmaiņu konferencē Kopenhāgenā

Apollo
0 komentāru

«Peugeot» ir pārstāvēts decembrī Kopenhāgenā notiekošajā ES klimata izmaiņu konferencē COP15 un vienlaicīgi turpat rīkotajā gadatirgū «Climate Exchange» un «Bright Green».

«Peugeot» piedalās ES klimata izmaiņu konferencē Kopenhāgenā

Foto: AP/«Scanpix»

«Peugeot Eesti» mārketinga un tirdzniecības vadītājs stāsta, ka «Peugeot» daudzus gadus ir veltījis problēmai, kā automobiļi varētu maksimāli samazināt ekoloģiskās pēdas nospiedumu. «Mēs COP 15 konferencē gribam piedalīties, lai saglabātu savu pozīciju starp viedokļu veidotājiem šajā jomā visā pasaulē,» piebilst Tali.

Ar savu dalību  6.–20. decembrī rīkotajā COP 15 konferencē «Peugeot» parāda, ka uzņēmums atbildīgi un sociāli zinoši izturas pret savu lomu, piedāvājot konkrētas atbildes uz problēmas jautājumiem par saudzējošu transporta kustību gan ņemot vērā šodienu, gan domājot par rītdienu.

3.–6. decembra «Climate Exchange» un 12.–23. decembra «Bright Green Event» izstādēs-gadatirgos «Peugeot» demonstrēs arī konkrētus savas stratēģijas produktus CO2 emisijas līmeņa kontrolē, tai skaitā, piemēram, «Peugeot» 207 ar CO2 99g, 2010. gada modeli 100% elektroauto «Peugeot iOn» un 2011. gadā tirgū izlaist paredzēto pirmo dīzeļa-hibrīdtehnoloģijas «Peugeot» 3008 HYbrid4.

«KW Bruun Baltic» kopš 2008. gada septembra ir «Peugeot» oficiālais importētājs Igaunijā. Uzņēmums ar 50 gadus ilgu «Peugeot» preces zīmes mārketinga pieredzi Dānijā, Zviedrijā, Igaunijā un Islandē gada laikā pārdod apmēram 40 000 automobiļu. Kopš 2009. gada februāra KW Bruun Baltic uzsāka Peugeot importu arī Latvijā.
 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv