«Peugeot» pirmais pikaps - «Hoggar» Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

«Hoggar» turpina sasniegt «Peugeot» izvirzītos starptautiskos mērķus un apliecina, ka šī zīmola produkti attīstās aizvien straujāk. Brazīlijā radītais pikaps atbilst tieši vietējo patērētāju vēlmēm.

«Peugeot» pirmais pikaps - «Hoggar» 2 attēli Atvērt

Foto: Publicitātes foto

Unikālais pikaps pārņem «Peugeot» vēsturiskās prasmes un zināšanas un turpina to attīstību. Hoggar apvieno pikapa spēku un darbdrošību ar dinamiku un dizainu, ar ko «Peugeot» automobiļi ir slaveni. Ar «Hoggar» «Peugeot» padara pikapu pasauli aizraujošāku un emocionālāku. Jaunais modelis sniedz «Peugeot» iespēju vēl vairāk nostiprināt un veicināt savas pozīcijas Brazīlijā.

«Hoggar» apbur klientus gan ar tā ērtumu un kvalitatīvo apdari, gan arī ar praktiskumu, pateicoties kravas kastei ar kravnesību 742 kg, kuras tilpums ir 1151 l – šie rādītāji Hoggar ierindo tirgus labāko mazo pikapu vidū. Savu jaudu, izturību un piedzīvojumu garu apzīmējošo vārdu Hoggar ir ieguvis no Peugeot agrākajiem konceptautomobiļiem.

Jauno modeli ražo Brazīlijā esošajā rūpnīcā «Porto Real». Modernā un drosmīgā dizaina «Hoggar» ir izveidots, attīstot 207 do Brasil, kas ir ļoti veiksmīgs uz sedana, universāla un SW Escapade virsbūvju bāzes veidots modelis.

Palielinot savu modeļu piedāvājumu Brazīlijas tirgū, kam 2010. gadā tiek paredzēts pieaugums, Peugeot ir noteicis mērķi pirmā gada laikā iegūt 10 % no mazo pikapu tirgus daļas. «Hoggar», kas Brazīlijas tirgū nonāks 15. maijā, ir pieejams ar trim aprīkojuma līmeņiem un ar divu veidu dzinējiem - 1.4 un 1.6 litru.

1810. gadā dibinātais «Peugeot» ražo satiksmes līdzekļus no velosipēdiem līdz komercautomobiļiem. Uzņēmums ar 10 000 pārstāvniecībām 160 valstīs ir viens no vadošajiem automobiļu ražotājiem pasaulē. 2009. gadā «Peugeot» pārdeva 1,84 miljonus automobiļu, puse no tiem izdala mazāk nekā 140 g ogļskābās gāzes uz kilometru.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

18.12.2017
Ienākt apollo.lv