Pie varas Valkā atgriežas bijušais mērs Vents Armands Krauklis

Apollo
39 komentāri

Valkas novada vēlēšanās uzvarējusi bijušā mēra un bijušā Saeimas Tautas partijas frakcijas deputāta Venta Armanda Kraukļa pārstāvētā Vidzemes partija, kas ieguvusi 2166 balsis jeb 58,65% vēlētāju atbalstu.

Pie varas Valkā atgriežas bijušais mērs Vents Armands Krauklis

Foto:Evija Trifanova/LETA

Kā liecina Centrālās vēlēšanu komisijas dati, jaunajā pašvaldības sasaukumā būs pārstāvēti arī pārējie divi vēlēšanās startējušie saraksti - nacionālo apvienību «Visu Latvijai!»-«Tēvzemei un Brīvībai»/LNNK atbalstījuši 761 jeb 20,61% vēlētāju, bet partijas «Vienotība» un Latvijas Zemnieku savienības apvienoto sarakstu, kuras līderis ir līdzšinējais novada domes priekšsēdētāja vietnieks Viesturs Zariņš, - 698 jeb 18,9% Valkas iedzīvotāju.

Vidzemes partijai jaunajā domē būs deviņas vietas no 15, bet nacionālajai apvienībai, kā arī «Vienotības» un Latvijas Zemnieku savienības apvienotajam sarakstam katram pa trim vietām.

Kā ziņots, līdzšinējais Valkas novada domes priekšsēdētājs Kārlis Albergs (LZS) nolēmis nekandidēt pašvaldību vēlēšanās. Viņš nolēmis aiziet no aktīvās darbošanās politikā, dodot vietu jauniem cilvēkiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

20.11.2017
Ienākt apollo.lv