Piedalies konkursā «Ekovitamīns» un laimē dāvanu karti

Apollo
0 komentāru

Portāls «Apollo» sadarbībā ar Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociāciju piedāvā konkursu «Ekovitamīns».

Piedalies konkursā «Ekovitamīns» un laimē dāvanu karti

Foto: Publicitātes foto

Konkurss «Ekovitamīns» aicina dalīties pieredzē, kā uzvarēt saaukstēšanās slimības. Mēs gaidām dažādas receptes. Receptē jānorāda izmantojamās sastāvdaļas un pagatavošanas gaita. Par plusu tiks uzskatīts pievienots foto.

Konkursa dalībnieki varēs laimēt 5 dāvanu kartes ekoloģisko produktu interneta veiklā www.dabasbode.lv!

Jūsu iesūtītās receptes publicēsim portālā «Apollo». Konkurss noslēgsies 25. janvārī. 26. janvārī paziņosim uzvarētājus. Konkursa rezultāti būs apskatāmi portālā «Apollo» un bioloģiskās lauksaimniecības mājas lapā www.ekoprodukti.lv

Receptes sūtiet uz adresi izglitiba@apollo.lv.

Latvijas Bioloģiskās lauksaimniecības asociācija, kas pārstāv bioloģiskos zemniekus un veicina bioloģiski ražotu produktu piegādi patērētājiem, informē  un izglīto sabiedrību par bioloģisko lauksaimniecību un ekoloģiskiem produktiem Bioloģiski ražotos produktus iegūst, saimniekojot ar dabiskām bioloģiskām metodēm t.i. nelietojot ķīmiskos pesticīdus un minerālmēslus (netērē enerģiju to ražošanai, neiznīcina nezāles, kaitēkļus un sīkbūtnes ar indēm), bet veicinot auga dabisko barošanos no ūdens, gaisa un augsnes ar saules enerģijas un mikroorganismu palīdzību. Bioloģiskā lauksaimniecība ir ilgtspējīga, jo pamatojas uz dabas procesu izpratni: vispirms uz apzināšanu, ka viss, kas ir ap mums un mūsos nāk no saules, plašākā nozīmē no kosmosa enerģijas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

17.12.2017
Ienākt apollo.lv