Piedalies konkursā «Manas ģimenes krāsainās Lieldienas»!

Apollo
0 komentāru

Lieldienas ir ģimenes svētki. Dalies ar «Apollo» lasītājiem savas ģimenes svētku svinēšanā!

Piedalies konkursā «Manas ģimenes krāsainās Lieldienas»!

Foto: Apollo

Tev noteikti ir saglabājusies kāds foto no Lieldienām ar krāsotām olām, Lieldienu zaķiem, šupolēm, bērnu jautrību, skaistu svētku galdu, kuliču, rotātiem pūpolzariem un citām tavai ģimenei mīļām lietām.

Konkursu rīkojam sadarbībā ar www.ekokosmetika.lv. Divi konkursa dalībnieki, kuru iesūtītie foto tiks novērtēti kā atbilstīgākie konkursa tēmai, saņems dāvanu kartes no www.ekokosmetika.lv, katru Ls 25 vērtībā. Bet uzvarētāji būs visi dalībnieki, iegādājoties kosmētiku www.ekokosmetika.lv  no tā paša e-pasta, no kura sūtīts konkursa foto - viens pirkums ar 20 % atlaidi.

Lai piedalītos konkursā, atsūti uz adresi izglitiba@apollo foto (garākā mala 500 px), iepriecini citus mūsu lasītājus un laimē skaistumkopšanas līdzekļus.

Katrs konkursa dalībnieks konkursā piedalās ar vienu foto. Katram sūtījumam jābūt foto parakstam, foto sūtītājam (autors var būt cits, ievērojiet autortiesības!) un  telefona numuram, lai varam tev piezvanīt uzvaras gadījumā.

Konkurss noslēgsies 1. aprīlī, kokursa uzvarētājus paziņosim portālā 6. aprīlī, foto galeriju portālā papildināsim katru dienu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv