Piedalies konkursā un laimē gudru dāvanu! Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Visos laikos labs padoms ir zelta vērts, un tā ir arī labākā dāvana Ziemassvētkos. Tāpēc portāls «Apollo» sadarbībā ar Lietišķās informācijas dienestu rīko konkursu, kurā, pareizi atbildot uz jautājumiem, iespējams laimēt grāmatas, kurās ir pieredzējušu biznesa un karjeras ekspertu padomi, — «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai», «Mārketings», «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas», «Uzsākt biznesu» un «Inovācijas».

Turklāt izdevniecības «Lietišķās informācijas dienests» rīkotajā grāmatu Ziemassvētku izpārdošanā biznesa literatūru kā dāvanu sev, saviem draugiem vai tuviniekiem var iegādāties ar atlaidi no 20 līdz 80%.

Konkurss noslēgsies 13. decembrī. Uzvarētājus paziņosim 14. decembrī.

Pirmie 100 grāmatu pircēji e-veikalā: www.lid.lv kā Ziemassvētku dāvanu no izdevniecības «Lietišķās informācijas dienests» saņems audiogrāmatu «Savs bizness!». Grāmatas par Ziemassvētku izpārdošanas cenām jūs varat iegādāties šeit.

Lūk, neliels ieskats padomos, kas atrodami grāmatās, kuras varat laimēt, pareizi atbildot uz konkursa jautājumiem.

Kā dzīvot labāk?
Ko darīt, lai dzīvotu labāk? Kā tikt galā ar krīzi un darba zaudējumu? Viens no risinājumiem ir sava biznesa sākšana, bet — kā to izdarīt vispareizāk, ņemot vērā gan savas spējas un intereses, gan biznesa vides likumus? Topošajiem uzņēmējiem atbildes uz šiem jautājumiem, kā arī praktiskus padomus sniedz un pavisam jaunus savas personības aspektus un dzīves apvāršņus izzināt iedrošina grāmata «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai».

Kādus padomus savas biznesa idejas izvēlē sniedz grāmata «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai» jūs varat uzzināt šeit.

Vairāk par grāmatu «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai» un tās iegādi ar atlaidi jūs varat uzzināt šeit.


Kļūstiet par veiksmīgu uzņēmēju!
Grāmatā «Mani septiņi soļi biznesa uzsākšanai» paustās idejas un padomus, kuri smelti Latvijas biznesa vidē, lieliski papildina starptautisku uzņēmumu vadītāju pieredzes stāsti grāmata «Uzsākt biznesu». Starptautiskie līderi stāsta, kāds bijis viņu ceļš biznesā — īsto mērķu izvēlē, starta kapitāla un biznesa veiksmes meklējumos,  kā arī dažādu šķēršļu pārvarēšanā.

Starptautisku līderu ieteikumus biznesa iesācējiem jūs varat lasīt šeit.

Vairāk par grāmatu «Uzsākt biznesu» un tās iegādi ar atlaidi jūs varat uzzināt šeit.


Neļaujiet konkurentiem atņemt savu tirgus daļu!
Uzņēmēju pieredze liecina, ka visstabilākās pozīcijas un vislielākās izredzes pārspēt sāncenšus ir tiem, kuri nepārtraukti uzlabo savus produktus, neaizraujas ar birokrātiju un seko līdzi jaunākajām tirgus tendencēm, kā arī piesaista arvien jaunus speciālistus.

Arī krīzes situācijās izmantot radošu domu un jaunas tehnoloģijas kā efektīvu ieroci konkurences cīņā un kā panākumu atslēgu jaunu tirgu apguvē uzņēmējiem iesaka pieredzējuši vadītāji grāmatā «Inovācijas».

Kā, pēc grāmatas «Inovācijas» ekspertu ieteikumiem, kļūt par izcilu inovāciju mednieku, jūs varat uzzināt šeit.

Vairāk par grāmatu «Inovācijas» un tās iegādi ar atlaidi jūs varat uzzināt šeit.

Kādi mārketinga paņēmieni palīdz pelnīt vairāk
Vai vērts, reaģējot uz tirgus lejupslīdi un pārdošanas apjomu kritumu, samazināt mārketinga atbalstu sava biznesa zīmolam? Kā atgriezt dzīvē mirstošu zīmolu? Kāda mārketinga programma sekmē arvien lielāku uzņēmuma peļņu?
Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem sniedz grāmata «Mārketings».

Kā grāmatā «Mārketings» ieteikts novērtēt savu zīmolu, jūs varat uzzināt šeit.

Vairāk par grāmatu «Mārketings» un tās iegādi ar atlaidi jūs varat uzzināt šeit.

Nepārvērtiet pārmaiņas par apvērsumu!
Nemitīgi apvērsumi ne vien traucē organizācijām gūt panākumus, bet arī organizācijas darbinieki cieš zaudējumus nestabilitātes, sasprindzinājuma, stresa un traucējumu dēļ, ko izraisījis nemitīgais nemiers, jaunu pārmaiņu iniciatīvām krājoties aiz iepriekšējām pārmaiņām. Grāmatā «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas» izteiktajai atziņai, šķiet, piekritīs ikviens, kam nācies saskarties ar neprasmīgi organizētām pārmaiņām privātbiznesā vai valsts sektorā. Kā realizēt pārmaiņas tā, lai tās nekļūtu par apvērsumu un neciestu neveiksmi, stāsta grāmata «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas».

Kas jāzina par neveiksmēm pārmaiņu vadībā, jūs varat uzzināt šeit.

Vairāk par grāmatu «Mainiet veidu, kā vadāt pārmaiņas» un tās iegādi ar atlaidi jūs varat uzzināt šeit.

Lai jums veicas konkursā un izdodas atrast zelta padomu vērtu dāvanu sev un saviem draugiem Ziemassvētkos!


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ienākt apollo.lv