Piedalies rokdarbu konkursā un laimē dziju! Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Ja tev patīk adīt vai tamborēt, tad šis konkurss ir tieši tev! Konkursu rīko portāls «Apollo» sadarbībā ar sludinājumu portālu Latvijā izgatavotām lietām www.meistardarbs.lv un dziju veikalu tīklu «Adele». (http://www.adeledzijas.lv ).

Aicinām visus, kas mīl adīt, tamborēt, filcēt un radīt skaistas lietas no dzijas, piedalīties konkursā, iesūtot savu paveikto darbu fotogrāfijas uz adresi izglitiba@apollo.lv ar norādi «Rokdarbu konkursam»  (foto garākā mala 500 px). Viens konkursa dalībnieks konkursā var piedalīties ar 10 darbiem, norādot autora vārdu un mobilā telefona numuru, lai uzvaras gadījumā varam sazvanīt tevi. Visus iesūtītos darbus publicēsim portālā «Apollo».

Iesūtītie darbi var būt gan džemperi un jakas, gan zeķes, šalles, cepures un cimdi, kā arī rotas. Varbūt ir uzadīts silts mētelītis sunītim vai uztamborēti koši virtuves cimdi? Neparasts izstrādājums, kura tapšanā izmantota dzija? Nofotografē un atsūti!

Darbi tiks vērtēti sekojošās kategorijās:
«Ekstravaganti košākais»
 «Neparastākais»
 «Sarežģītākais»
 «Praktiskākais» 
 «Īpašākā rota»

Balvās katras kategorijas labāko darbu autoriem ir dāvanu kartes no dziju veikala «Adele» 20  LS vērtībā, kā arī no visiem iesūtītajiem darbiem izlozēsim vienu speciālbalvu no portāla www.meistardarbs.lv. Balvas varēs saņemt, uzrādot izstrādājumu.

Darbus vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs pārstāvji no «Apollo» redakcijas, Meistardarbs.lv portāla, Dziju veikala «Adele», portāla Musturs.lv, kā arī modes māksliniece Elita Patmalniece.
Fotogrāfiju iesūtīšanas termiņš – 17. februāris, uzvarētājus paziņosim 18. februārī.

Par portālu www.meisterdarbs.lv Portāls Meistardarbs.lv - latviešu radošās personības rosās internetā. Tirdziņi un mākslas galerijas vairs nav vienīgā vieta, kur var iepazīties ar roku darinājumiem. Izveidots pirmais portāls Latvijā izgatavotām lietām – www.meistardarbs.lv , kurā šobrīd ir atrodami jau vairāk kā 6000 dažādi izstrādājumi, kurus ievietojuši paši to autori.

Mājas lapā ir atrodamas ne tikai rotas, aksesuāri un apģērbs, bet arī interjera priekšmeti, mēbeles, kāzu piederumi un  arī neparastākas lietas: piemēram, rotas, veidotas no ragiem un kaltētiem augļiem, mājdzīvnieku šūpuļtīkli, senā tehnikā ar košiem ziedu motīviem apdrukātas  kedas, paštaisītas zīmējumu grāmatas. Senlaicīgā stilā apgleznotas rotu lādes, īstas cukura rozes, dabīgie krēmi, bungas, fotoplakāti, oriģināli interjera elementi un daudz kas cits.

Portāla mērķis ir  atbalstīt vietējos uzņēmīgos cilvēkus, apvienot vienkopus oriģinālu un interesantu darbu autorus. Meistardarbs.lv  ir devis iespēju cilvēkiem no visas Latvijas, arī tālākiem nostūriem, ja vien pieejams internets, fotoaparāts un pasta nodaļa, pastāstīt citiem par sevi, popularizēt savas idejas un galvenais, nopelnīt, bez starpniekiem piedāvājot sava darba rezultātu.

Meistardarbs.lv nav interneta veikals. Ja apmeklētājs vēlas iegādāties kādu sev iepatikušos lietu, tas vēršas tieši pie ražotāja.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

21.10.2017
Ienākt apollo.lv