Pielikts punkts skandalozajam skolotāja un skolnieces mīlas stāstam Attēlu galerija

Apollo
112 komentāri

30 gadus vecais skolotājs Džeremijs Forests, kurš tika apsūdzēts savas skolnieces - 15 gadus vecās Meganas Stamersas nolaupīšanā, šodien pēc divu nedēļu ilgās tiesas prāvas atzīts par vainīgu noziegumā, viņam tagad draud cietumsods.

Prokurors norādīja, ka Forests rīkojies «kā pedofils», iegūstot jaunās meitenes uzticēšanos un tad savaldzinot viņu.

Tiesas spriedums satriecis meiteni, kas raudādama lūgusi Forestam piedošanu brīdī, kad viņš tika izvests no tiesas zāles.

Jau ziņots, ka 30 gadus vecā skolotāja Džeremija Foresta mīlas dēka ar divreiz jaunāko skolnieci Meganu Stamersu pagājušajā gadā izraisīja pamatīgu ažiotāžu Lielbritānijas medijos. Pagājušā gada septembrī abi aizbēga uz Franciju, kur viņus noķēra policija.

Trauksme policijā toreiz tika sacelta pēc tam, kad Forests un Megana neieradās skolā. Pēc vairākām stundām abi tika redzēti kāpjam uz prāmja Duvrā, lai dotos uz Kalē Francijā. Abi tika aizturēti Francijā Bordo pilsētā. Forests tūlīt tika arestēts par «bērna nolaupīšanu».

Stamersa tiesā apgalvoja, ka bēgšana bijusi viņas ideja un Forests viņu centies atrunāt, bet beigās piekritis, jo baidījies, ka viņa varētu sev nodarīt pāri. Meitene tāpat stāstīja, ka viņai bijušas problēmas ģimenē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

24.11.2017
Ienākt apollo.lv