Pielikums «Kultūras Pulss» turpmāk iznāks jaunā veidolā

Apollo
0 komentāru

Trešdien, 20. novembrī ar Liepājas Kultūras pārvaldes un Valsts Kultūrkapitāla fonda līdzfinansējumu pie lasītājiem nonāks laikraksta «Kurzemes Vārds» izdotais pielikums «Kultūras Pulss». Pirmo reizi kopš pielikuma izdošanas mainīts tā dizains, pielikuma veidotāji plāno aktīvas kampaņas sociālajos medijos, lai veicinātu viedokļu apmaiņu un lasītāju dialogu. «Kultūras Pulss» ir vienīgais reģionālais kultūras pielikums astoņu lappušu biezumā.

Pielikums «Kultūras Pulss» turpmāk iznāks jaunā veidolā

Foto: Publicitātes foto

Pielikums «Kultūras Pulss» tiek izdots kopš 2005. gada reizi mēnesī. «Kultūras Pulss» tiek veidots, lai plašāk, analītiskāk un daudzveidīgāk atspoguļotu Liepājas kultūras dzīves norises, tendences un problēmas, veltot lielāku uzmanību dažādām kultūras nozarēm – mūzikai, mākslai, teātrim, literatūrai, kino, arhitektūrai, tradicionālajai kultūrai, folklorai, kultūras mantojumam un citām. Izdevuma mērķis ir ne tikai izglītot sabiedrību kultūras jomā, bet arī veicināt izpratni par kultūras vērtībām un ļaut sekot līdzi kultūras procesu virzībai Latvijā un Liepājā. Ar izdevuma starpniecību tiek uzrunāti arī kultūras nozares speciālisti, piedāvājot paraudzīties uz savu darbu no malas, kā arī iesaistīties dažādu kultūras procesu apspriešanā.

Gan vizuāli, gan saturiski pielikums «Kultūras Pulss» piedzīvos izmaiņas, lai tas būtu mūsdienīgs, atbilstošs laikmetīgām tendencēm un būtu saistošs ne tikai laikraksta «Kurzemes Vārds» pircējiem, bet arī interneta lietotājiem Liepājā un Latvijā.

Jaunajā «Kultūras Pulss» izdevumā tiks izsludināts konkurss «Vāks», kura mērķis ir izvēlēties 2014. gada «Kultūras Pulsa» vāka noformējumu. Lai piedalītos konkursā, līdz 15.janvārim uz e-pasta adresi anda@kurzemes-vards.lv jānosūta darbs (ar izšķirtspēju ne mazāk kā 300 dpi), kas būtu izmantojams kā krāsains vāka noformējums. Konkursā vari piedalīties gan ar fotogrāfijām, gan kolāžām, zīmējumiem un datorgrafikām vai citiem orģināltehnikā tapušiem darbiem. Viens konkursants var iesniegt četrus darbus. Darbam jāatbilst tehniskajām prasībām un jaunā, neparastā veidā jāatklāj kāda no divām konkursa tēmām: Liepājas Kultūras mantojums no jauna skatu punkta vai aktuāls Liepājas kultūrpolitikas jautājums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

20.10.2017
Ienākt apollo.lv