Pieņem ekspluatācijā renovētos Mālu un Dārza ielas posmus Liepājā Attēlu galerija

Apollo
4 komentāri

Ceturtdien Būvvaldes pieņemšanas komisija ekspluatācijā pieņēma būvobjektus – Mālu un Dārza ielas renovētos posmus Liepājā. Abu ielu posmi ir kļuvuši ne tikai vizuāli pievilcīgi, bet te būtiski uzlabota satiksmes drošība un, svarīgākais, radīta ērtāka dzīves vide iedzīvotājiem, informē Liepājas pašvaldības pārstāvji.

Pieņem ekspluatācijā renovētos Mālu un Dārza ielas posmus Liepājā 2 attēli Atvērt

Foto: Aigars Štāls

Uz Mālu ielas pirms būvdarbiem bija sliktas kvalitātes bruģa segums, tā bija bez ietvēm; savukārt Dārza ielas brauktuvi klāja nolietojies asfalta segums, atsevišķi posmi arī bija bez ietvēm un cita labiekārtojuma.

Komisija iepazinās ar abiem objektiem, būvdarbu izpildes dokumentāciju, segto darbu aktiem un atzina, ka paveikts kvalitatīvs darbs.

Abu ielu renovētajos posmos ir izbūvētas vai pārbūvētas apakšzemes komunikācijas: ūdensvads, sadzīves kanalizācija, lietus ūdens kanalizācija, izveidota brauktuves drenāža, kontrolakas un gūlijas, savukārt virs zemes – sakārtotas  brauktuves un abās pusēs zālāja joslu vietā izbūvētas arī gājēju ietves ar vadlīniju.

Mālu ielas brauktuves daļā atjaunots laukakmens bruģa segums, Dārza ielā – asfalta segums.

Vēl pilsētas apgaismojuma rekonstrukcijas projekta ietvaros abās ielās ir izveidots jauns apgaismojums, kas jau pieslēgts enerģijas padevei, demontēti vecie, šķībie un bīstamie apgaismojuma laternu koka balsti.  

Minēto ielu posmi atrodas starp  atjaunotajām Zirņu un Ganību ielām.  

Mālu un Dārza ielas renovācija sākās šā gada septembrī, galvenais būvuzņēmējs ir SIA «Aizputes ceļinieks», būvprojekta autors akciju sabiedrība «Ceļu projekts» un SIA «Liepājas ūdens».

Rekonstrukcijas  būvdarbu kopējās izmaksas Mālu ielā –  132 159,41 latu (bez PVN), Dārza ielā –  165 601,66 latu(bez PVN). Būvdarbu garantijas termiņš – pieci gadi.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv