Pieprasa aizliegt Parisu Hiltoni

Apollo
0 komentāru

«Hamburgeru reklāmu, kurā redzama visnotaļ pieticīgi tērptā Parisa Hiltone, drīzāk var nodēvēt par mērenu porno, nevis reklāmu,» uzskata ASV Televīzijas vecāku padomes vadītāja Melisa Koldvela. «Televīzijā tai nav vietas.«

Laikraksts «The Los Angeles Times» paziņojis, ka Televīzijas vecāku padome grasās minēto reklāmu noprotestēt un pieprasīt, lai Federālā plašsaziņas līdzekļu komisija atzīst, ka tā ir nepiedienīga.

Reklamējot amerikāņu sviestmaizi, aktrise un salonu lauva Hiltone ļoti atklātā peldkostīmā plēsīgi tajā iekožas. Fonā redzams ar pašas «viesnīcu princeses» roku rakstīts teksts: «Tas ir karsti.» («It«s hot» ? līdzīgi angļu valodā apzīmē seksīgumu un tam tuvas lietas.) Tiesa gan, reklāmas pasūtītāji nesaskata reklāmā nekā slikta. «Mēs Parisu izvēlējāmies tāpēc, ka viņa piesaista mūsu galveno klientu uzmanību,» paudis laikrakstā neminēta restorānu tīkla pārstāvis Breds Heilijs. «Viņa ir intriģējoša personība, un par Hiltoni interesējas mūsu mērķauditorija ? izbadējušies jauni puiši un izbadējušās jaunas meitenes».

Pieprasa aizliegt Parisu Hiltoni

Foto: AFI/EPA

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.10.2017
Ienākt apollo.lv