Pieprasa jauna Daugavpils mēra vēlēšanas

Apollo
0 komentāru

Septiņi Daugavpils domes opozīcijas deputāti iesnieguši pilsētas mēram adresētu iesniegumu ar prasību sasaukt domes ārkārtas sēdi, kurā plānots lemt par pašreizējā domes priekšsēdētāja Riharda Eigima atbrīvošanu no amata un jauna Daugavpils mēra ievēlēšanu, aģentūru LETA informēja vietējā pašvaldībā.

Daugavpils mērs Rihards Eigims

Daugavpils mērs Rihards Eigims

Foto: Lauris Nagliņš/LETA

Par neuzticības izteikšanas iemeslu iesnieguma autori min 27.augusta domes sēdē pēc debatēm tā arī nepieņemtos grozījumus pilsētas budžetā.

Iesniegumu parakstījuši Daugavpils pilsētas domes deputāti Jānis Lāčplēsis, Rita Strode, Viktors Butāns, Ivars Šķinčs, Žanna Kulakova (visi no LPP/LC), Vitālijs Azarevičs un Vjačeslavs Širjakovs (abi no «Saskaņas centra»).

Kāds no iesniegumu parakstījušajiem deputātiem, kurš nevēlējās, lai publisko viņa vārdu, informēja, ka patlaban ir panākta vienošanās par atbalstu balsošanā arī ar vairākiem koalīcijas deputātiem. Šo deputātu vārdus viņš gan nenosauca.

Gadījumos, kad saņemts priekšlikums par domes priekšsēdētāja atbrīvošanu no amata, priekšsēdētājam jāsasauc domes ārkārtas sēde ne vēlāk kā divu nedēļu laikā no priekšlikuma saņemšanas dienas, ja šajā laikā nav paredzēta domes kārtējā sēde.

Ja domes priekšsēdētājs noteiktā laikā sēdi nav sasaucis, to dara priekšsēdētāja vietnieks. Jautājuma izskatīšanu sēdē vada domes priekšsēdētāja vietnieks.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

18.10.2017
Ienākt apollo.lv