Piesaki talantīgākos sportistus «Rītdienas zvaigznes» titulam

Apollo
2 komentāri

Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes rīkotāji – Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) un Ventspils pilsētas dome - aicina Latvijas sporta skolotājus un trenerus izvirzīt nominācijai «Rītdienas zvaigznes» Olimpiādes dalībniekus.

Piesaki talantīgākos sportistus «Rītdienas zvaigznes» titulam

Foto: LOK/F64, Mārtiņš Zilgalvis

Par «Rītdienas zvaigznēm» varēs balsot portālā www.draugiem.lv. Trīs sportisti ar vislielāko balsu skaitu, iegūs tiesības Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes atklāšanas pasākumā Ventspilī nest Olimpiādes karogu.

Lai ienestu Olimpiādes sportisko garu arī moderno tehnoloģiju pasaulē, portālā draugiem.lv Olimpiādes mājas lapā www.draugiem.lv/Olimpiāde ir izveidota īpaša aplikācija - «Rītdienas zvaigznes». Nominācijai «Rītdienas zvaigznes» sporta skolotāji un treneri ieteiks savus labākos Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes sportistus, par kuriem varēs balsot katra sportista līdzjutēji.

Jaunos sportistus «Rītdienas zvaigznes» sporta skolotāji un treneri portālā Draugiem.lv nominēs no 20. maija līdz 27. maijam. Pēc tam no 27. maija līdz 7. jūnijam portālā draugiem.lv Olimpiādes lapā ikvienam būs iespēja balsot par kādu no izvirzītajiem sportistiem.

Karoga nešana ir īpašs gods un atzinība ikvienam jaunajam sportistam, gan lielajā Olimpiādē, gan valsts mēroga sacensībās. Lai iedvesmotu vēl vairāk jauniešus pievērsties sportam un aktīvam dzīvesveidam, portālā draugiem.lv ir izveidota īpaša aplikācija, kurā jauniešiem būs iespēja vienkopus pulcēties un ar balsojumu atbalstīt labākos, jaunos sportistus no sava novada un pilsētas.

Lai veicinātu sportisko azartu jauniešu vidū, Latvijas Jaunatnes vasaras Olimpiādes rīkotāji ir sarūpējuši īpašas pārsteiguma balvas aktīvākajiem balsotājiem. Balvu ieguvēji tiks noskaidroti īpašā izlozē.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv