Piesakies «Iespējamai misijai»! Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Līdz 6. aprīlim turpinās pieteikšanās programmai «Iespējamā misija». Programmā aicināti pieteikties talantīgi pēdējā kursa studenti un augstskolu absolventi, kas meklē izaicinājumu un ir gatavi divus gadus strādāt skolā. Līdz šim saņemti jau 62 pieteikumi, paralēli noris dalībnieku atlase un skolu pieteikšanās uz «Iespējamās misijas» skolotājiem.

«Iespējamās misijas» pirmā iesaukuma skolotāja Anna Gabriša māca ķīmiju un dabaszinības Teteles pamatskolā Jelgavas rajonā. 2 attēli Atvērt

«Iespējamās misijas» pirmā iesaukuma skolotāja Anna Gabriša māca ķīmiju un dabaszinības Teteles pamatskolā Jelgavas rajonā.

Foto: Publicitātes foto

 «Mēs gribam, lai skolās nokļūst jaunieši, par kuriem cīnās labākie darba devēji un kuri, iespējams, nav pat domājuši par skolotāja darbu, taču ar savām zināšanām un dotībām ir tam ļoti piemēroti. Mēs arī gribam parādīt, ka skolotāja darbs — tā ir izaicinoša un vērtīga karjera. Mēs aicinām pieteikties enerģiskos, ambiciozos un tos, kas vēlas kaut nedaudz mainīt pasauli!» uzsver Zane Oliņa, «Iespējamās misijas» direktore.

«Iespējamā misija» ir divu gadu programma, kuras laikā intensīvās un uz pieredzi balstītās mācībās dalībnieki gūs vērtīgas iemaņas pedagoģijā un līderībā, šajā laikā saņemot «Iespējamās misijas» darbinieku, pārējo programmas dalībnieku un pieredzējuša mentora atbalstu. Lai sagatavotos darbam skolā, dalībnieki piedalīsies piecu nedēļu apmācībās Vasaras akadēmijā, kā arī turpinās mācības divu gadu garumā līdztekus pilna laika darbam skolā. Mācībās dalībnieki ne tikai apgūs teorētiskas un praktiskas zināšanas un iemaņas, bet arī smelsies pieredzi no izciliem vadītājiem, veiksmīgiem uzņēmējiem un viedokļu līderiem Latvijā.

Galvenais nosacījums, lai pieteiktos «Iespējamai misijai», ir bakalaura grāds vai augstākā profesionālā izglītība, kas nav saistīta ar skolotāju sagatavošanas programmām. Dalībnieku atlase notiks četrās kārtās — pirmais atlases kritērijs būs pieteikuma anketa, ja pieteikums atbildīs visiem kritērijiem, tā iesniedzējs tiks aicināts uz interviju, praktiskiem uzdevumiem un testiem, kur tiks vērtētas gan kandidātu zināšanas, līdera dotības, komunikācijas spējas, gan motivācija un vēlme pilnveidoties, gan mācīt citus un mācīties pašam. Sīkāka informācija par atlases kritērijiem un pieteikšanās anketa atrodama mājaslapā www.iespejamamisija.lv.

Līdz 30. aprīlim tiek gaidīti pieteikumi arī no skolām, kuras vēlas un ir gatavas savā saimē uzņemt jaunos skolotājus — «Iespējamās misijas» dalībniekus. Tiek aicinātas skolas, kas var piedāvāt pilnu slodzi vismaz vienā (vai divos) no šādiem mācību priekšmetiem: matemātika, bioloģija, ķīmija, fizika, sociālās zinības, vēsture, dzimtā valoda un literatūra, svešvalodas (angļu/vācu/krievu), bet izskatīsim pieteikumus arī citiem mācību priekšmetiem. Skolu pieteikums rakstāms brīvā formā. Vairāk informācijas mājaslapā www.iespejamamisija.lv sadaļā «Skolas».

Pirmais programmas iesaukums — 12 jauni skolotāji — ar 2008. gada septembri jau veiksmīgi strādā 11 skolās gan Rīgā, gan ārpus tās.

«Iespējamā misija» ir pirmā nacionāla mēroga korporatīvās sociālās atbildības iniciatīva izglītības jomā Latvijā, kuru dibinājuši un atbalsta biznesa un ideju līderi — «Lattelecom», «Swedbank» un Ideju partneru fonds. Programmas mērķis ir sekmēt izglītības kā vērtības nostiprināšanos Latvijā, palīdzot talantīgiem augstskolu absolventiem kļūt par iedvesmojošiem skolotājiem un nākotnes līderiem. Šo jauniešu talants un enerģija palīdzēs veidot skolās pozitīvu un progresīvu vidi, celt skolotāja profesijas prestižu un paaugstināt skolēnu motivāciju mācīties, lai kļūtu par aktīviem sabiedrības locekļiem un veidotājiem.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv