Piesakies Viskonsinas universitātes stipendijai, lai studētu ASV

Apollo
0 komentāru

Tiek izsludināts 18. gadskārtējais konkurss uz divām pilnām stipendijām (katru 25 000 ASV dolāru apmērā), ko piešķir Dr. A. Galeja un Viskonsinas universitāte Oklērā ASV, portālu «Apollo» informēja Edgars Kariks.

Stipendija paredzēta «Undergraduate» līmeņa vai papildu gada studijām Amerikā, un tā sedz visus izdevumus 2010.–2011. akadēmiskajam gadam.

Kopš 1992. gada Viskonsinas universitātē studējuši 43 Latvijas studenti, kuri saņēmuši šīs stipendijas. Lai uz stipendiju pretendētu, kandidātam labi jāprot angļu valoda, jāuzrāda valodas prasmes pārbaudījumu (TOEFL un/vai Cambridge, vai t/l) rezultātu kopijas, kāda sava pasniedzēja/profesora ieteikuma vēstule, gada un semestru eksāmenu atzīmju saraksta kopija. Jāuzraksta arī motivācijas vēstule angļu valodā (maksimums — divas lappuses) «How my studies at the University of Wisconsin — Eau Claire will be of benefit to Latvia». Iepriekš piesakoties pie Edgara Karika pa e-pastu: kariksway@gmail.com, jāierodas arī uz pārrunām angļu un latviešu valodā ar profesoru Pauli Lazdu un Irēni Lazdu. Pārrunas plānotas 11., 13. un 14. janvārī no plkst. 10.00 līdz 17.00, bet konkrēts katra kandidāta ierašanās laiks un pārrunu norises vieta vēl tiks precizēta.

Papildu informācija: www.uwec.edu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

23.11.2017
Ienākt apollo.lv