Piešķirs finansējumu profesionālo skolu dienestu viesnīcu labiekārtošanai

Apollo
0 komentāru

Īstenojot ERAF aktivitāti «Mācību aprīkojuma modernizācija un infrastruktūras uzlabošana profesionālās izglītības programmu īstenošanai», profesionālās izglītības iestādes varēs uzlabot ne tikai izglītības iestādes ēku, būvju un telpu, bet arī dienesta viesnīcu infrastruktūru.

ERAF aktivitātē pieejamais finansējums tika palielināts par vairāk nekā 6,8 milj. LVL, līdz ar to kopumā,  īstenojot ERAF projektus, profesionālās izglītība iestāžu  mācību aprīkojuma modernizācijā un infrastruktūras uzlabošanā  tiks ieguldīti 65,8 milj. LVL  Papildus piešķirto finansējumu  plānots novirzīt 8 profesionālo skolu dienesta viesnīcu uzlabošanai.

Profesionālās izglītības iestāžu attīstības un investīciju stratēģiju vērtēšanas komisija rosinājusi finansējumu dienestu viesnīcu sakārtošanai piešķirt Ventspils Profesionālajai vidusskolai, Liepājas Tūrisma un tekstila profesionālajai skolai, Lūznavas Profesionālajai vidusskolai, Dagdas arodvidusskolai, Aizkraukles arodvidusskolai, Jelgavas Amatniecības vidusskolai, Valmieras Pārtikas ražotāju vidusskolai un Valsts Priekuļu lauksaimniecības tehnikumam. Turklāt pārējās izglītības iestādes, izglītības iestāžu infrastruktūras uzlabošanas ietvaros var paredzēt remontdarbus arī dienesta viesnīcās.


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv