Pieticīgs pensionārs laimē loterijā un pārsteidz ar savu rīcību

Apollo
64 komentāri

Kāds pensionārs no Oksfordas Lielbritānijā, kurš laimējis Nacionālajā loterijā gandrīz 100 000 sterliņa mārciņu, negrasās kļūt izšķērdīgāks, veiksme viņa dzīvi nekādi nemainīs. Pretēji citiem laimētājiem, kas pēc iespaidīgiem laimestiem atļaujas ievērojami uzlabot savus dzīves apstākļus, Evertons pārsteidzis draugus un paziņas, paziņojot, ka par laimēto naudu iegādājies tikai vislētāko makšķeri un nelielu televizoru.

Pieticīgs pensionārs laimē loterijā un pārsteidz ar savu rīcību

Foto:AFP/Scanpix

65 gadus vecais Malkolms Evertons, kurš laimējis 99 826 sterliņa mārciņas, ir priecīgs par laimestu, kas viņam sniedzot drošības sajūtu, taču viņš turpināšot dzīvot tikpat taupīgi, kā iepriekš.

Evertona sieva nomira pirms 18 gadiem, kopš tā laika viņš dzīvo viens. Viņam ir dēls, kuram pensionārs atdot lielāko daļu naudas.

«Joprojām esmu tikpat taupīgs, kā agrāk - nopirku lētāko makšķeri un vismazāko televizoru. Laimests nemainīs manu dzīvi, tas dos man drošības sajūtu. Nekas mani nespēj mainīt - es neatmetīšu vecos ieradumus un netaisos iemantot jaunus,» «Oxfordmail.co.uk» pastāstījis pensionārs.

Evertonam esot draugi un kaimiņi, kuriem viņš jau ir palīdzējis un vēl grasās palīdzēt par laimēto naudu.

Ziņo redaktoram par kļūdu!Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Laika ziņas

Vairāk

Valūtu kursi

22.11.2017
Ienākt apollo.lv