Pircējus Jūrmalas īpašumiem meklē ASV

Apollo
0 komentāru

Latvijas nekustamo īpašumu kompānija «Arco Real Estate» meklē amerikāņu pircējus ekskluzīviem īpašumiem Jūrmalā, ievietojot reklāmrakstu ASV vienā no vadošajiem laikrakstā «The New York Times».

Pircējus Jūrmalas īpašumiem meklē ASV

Foto: «Apollo»

Avīzē ievietotajā sludinājumā reklamēts 735 000 eiro (aptuveni pusmiljonu latu) vērts mājoklis, kas būvēts kā pieci olimpiskie riņķi.

2005.gadā būvētā 300 kvadrātmetrus lielā māja atrodas Dzintaros.

«The News York Times» rakstā «Mājokļu medības Latvijā» aprakstīta arī vispārējā situācija Latvijas nekustamo īpašumu tirgū, piedāvājot «jaunus dzīvokļus Rīgas centrā un Vecpilsētā par 1300-3500 eiro kvadrātmetrā».

«Arco Real Estate» iedzīvotāju departamenta vadītāja Oļesja Bogodistaja laikrakstam skaidro, ka Jūrmalas jauno nekustamo īpašumu pircēji pārsvarā ir ārzemnieki - visvairāk Krievijas pilsoņi, kā arī iedzīvotāji no citām Austrumeiropas valstīm.

«Arco Real Estate» valdes priekšsēdētājs Aigars Šmits norāda, ka ārvalstniekiem nav nekādu šķēršļu nekustamo īpašumu iegādē Latvijā.

«Nepieciešams tikai iegūt atļauju no vietējās pašvaldības», bet par to nekas nav jāmaksā, skaidro Šmits. Vienīgie papildus izdevumi ir aptuveni 200 ASV dolāri par notāra pakalpojumiem, kā arī nodoklis valstij 2% apmērā no darījuma vērtības, kas jāmaksā pircējam.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
18

2017. gada 18. oktobris

Vārda dienas

Ronalds, Rolands, Rolanda, ErlendsEriands, Ronaldo, Ronijs, Ronta, Ronvalds, Ronalda, Rona, Eriens, Lukass, Lūkass, Railands, Rolande, Rolans, Rolanta, Rolāns, Kaups

Valūtu kursi

18.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv