Pirmais seksa kruīzs sievietēm pēc 40

Apollo
0 komentāru

Klusā okeāna piekrastē Amerikā īstenots unikāls projekts sievietēm romantiskām attiecībām ar gados jaunākiem vīriešiem.

Pirmais seksa kruīzs sievietēm pēc 40

Foto: «Scanpix»/«Reuters»

Šajā kruīzā piedalās sievietes pēc 40, kuras nav zaudējušas interesi par seksu un romantiku un turklāt izvēlas jaunākus vīriešus. Tieši šādām klientēm ir organizēts pasaulē pirmais seksa kruīzs. Visas biļetes tika izpirktas zibenīgi, un pat izveidojās rinda uz nākamo reisu.

Pasākums tika reklamēts kā kruīzs sievietēm, kuras pilnīgi noteikti zina, ko viņas grib un ko negrib. Negrib bērnus, kopdzīvi un saistības.

Šo projektu novērtēja pozitīvi kā kampaņu, kas varētu mainīt vienu no lielākajām diskriminācijām — vecuma diskrimināciju, kuru var uzskatīt par vienu no stabilākajiem stereotipiem.

Ceļazīme uz šādu reisu maksā 125 ASV dolārus. Starp pirmā reisa pasažieriem bija Dānijas, Kanādas, Itālijas, Francijas un citu valstu pilsoņi. Reiss notika 4. decembrī.

Kruīza organizētāji apgalvo, ka sameklēt jaunus vīriešus šādam reisam nav problēmu, jo vērojama cita mode — jauniem vīriešiem patīk nobriedušas sievietes. Ņemot vērā, ka vīrieši dzimst vairāk nekā sievietes, dāmām par izvēli nav jāsūdzas.

Un šādu modi nosaka arī sabiedrībā populāras sievietes, kuras sāk romantiskas attiecības ar gados daudz jaunākiem vīriešiem.

Statistika liecina, ka Amerikā uz 100 sievietēm ir 118 vīrieši, tad nu viņi arī izvēlas Balzaka vecuma dāmas.

Kruīza organizētāji tikai vēloties, lai katrs atrod savu otro pusīti un ir laimīgi, raksta «newsru.com».


Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Jaunākais no izklaides

Vairāk

Valūtu kursi

18.11.2017
Ienākt apollo.lv