Pirmajā spēlē pārāki liepājnieki

Latvijas atklātā čempionāta finālsērijas pirmajā mačā «Liepājas metalurga» hokejisti savā laukumā ar 3:2 pieveica «ASK/Ogres» komandu.

Latvijas čempionāta finālsēriju pašreizējais valsts čempions «Liepājas metalurgs» iesācis ar uzvaru, savā laukumā ar 3:2 pieveicot «ASK/Ogri».

Jau līdz mača septītajai minūtei Edijs Brahmanis un Toms Zeltiņš izvirzīja mājiniekus vadībā ar 2:0. Tomēr spēles turpinājumā ritēja līdzvērtīga un skatāma cīņa, kurā uzvarētājs nebija zināms līdz pat pēdējām sekundēm.

Otrā perioda sestajā minūtē Aleksandrs Kerčs samazināja rezultāta starpību, taču 16. minūtē Eduards Ivanovs vairākumā atkal panāca divu vārtu pārsvaru «Liepājas metalurga» komandai. Trešā perioda astotajā minūtē Vjačeslavs Fanduļs atkal samazināja liepājnieku pārsvaru līdz minimumam, bet pēdējā minūtē, nomainot vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, «ASK/Ogres» komandai bija pāris labas iespējas izraut neizšķirtu, taču Dmitrijs Žabotinskis bija necaursitams.

Finālsērijas līdz četrām uzvarām otrā spēle notiks jau rīt pulksten 19.45 turpat, «Liepājas metalurga» ledus hallē.

Šodien tika aizvadīta arī pirmā spēle sērijā līdz divām uzvarām par bronzas medaļām, kurā «Rīga 2000» savā laukumā ar 7:6 uzvarēja Daugavpils «Latgali». Rīdzinieku labā pa diviem vārtiem guva Gints Meija un Edgars Brancis, bet pa reizei izcēlās Jānis Straupe, Oļegs Sorokins un Raimonds Daņiličs. «Latgales» rindās ar trim vārtu guvumiem izcēlās Lukašs Peks, bet vienus vārtus guva Aleksandrs Fadejevs, Donats Kumeļausks un Vitālijs Pavlovs.

Bronzas godalgu sērijas otrais mačs tiks aizvadīts sestdien pulksten 17.00 Daugavpils ledus hallē.