Pirmdienas horoskops: 25. septembris

Apollo
25 komentāri

Dienas horoskops: pirmdiena

Pirmdienas horoskops: 25. septembris

Foto: alubavin, CC BY-SA 2.0

AUNS Šobrīd vari uzsākt veselību nostiprinošas procedūras, pārliecināties, ka tavs organisms saņem pietiekamu devu vitamīnus. Nav piemērots laiks juridisku lietu kārtošanai.

VĒRSIS Lēnām turpināsi savu ceļu, uzvaras virzienā. Tu ātri iekarosi autoritatīvu cilvēku uzmanību, iegūsi viņu uzticību. Svarīgi iemācīties pēc iespējas apdomīgāk izmantot savā rīcībā esošo informāciju.

DVĪŅI Tev nedēļa iesāksies uz dzīvespriecīgas nots. Būsi gatavs jauniem iekarojumiem, labprāt dalīsies savā pieredzē ar līdzcilvēkiem, paplašināsi kontaktpersonu loku, smelsies smalkas zināšanas.

VĒZIS Darba lietās, veiksme, uz neilgu brīdi, var novērsties. Taču neskumsti, drīz vien atkal lietas sāks iet kalnā. Šobrīd svarīgi nesastrādāt „ziepes” emociju uzplūdā, neiedragāt savu profesionālo reputāciju.

LAUVA Atturies no pārsteidzīgas rīcības, rūpīgāk piedomā, ko saki priekšniecības klātbūtnē. Liela nozīme būs pašsajūtai. Ja tā pieklibos, arī darbi neies uz priekšu cerētajā tempā. Nelieto grādīgos dzērienus.

JAUNAVA Neliksi vilties par sevi, uzticēto paveiksi godam! Saskarsmē ar kolēģiem tev vajadzētu būt nedaudz pacietīgākam, iejūtīgākam. Atceries, ka neviens no mums nav perfekts, visiem ir savi trūkumi.

SVARI Var liksies, ka pasaule burtiski sazvērējusies pret tevi, darbi nu nekādi negribēs iet uz priekšu. Dotajā brīdī labāk neplānot nekādas pārmaiņas nedz karjerā, nedz mājās dzīvē.

SKORPIONS Ja vien tas ir iespējams, savlaicīgi pabeidz iesāktos darbus un pievērsies relaksējošām nodarbēm, šodien tava nervu sistēma var būt ne pa jokam uzvilkta. Būtu vēlams vairāk uzmanības pievērst atvasītēm!

STRĒLNIEKS Mēģini maķenīt uzmanīgāk attiekties pret materiālas dabas jautājumiem. Šodien nav vēlami lieli pirkumi, jo tu vari krist „izšķērdības grāvī”. Attiecībās ar otro pusīti sapratīsies no pusvārda.

MEŽĀZIS Tev vajadzēs gana nopietnu argumentāciju, lai uzsāktu jaunas lietas, pamēģinātu iet nestandarta ceļu. Taču šoreiz t spēja būt oriģinālam, rast acumirklīgus risinājumus būs patiesi svarīga panākumos!

ŪDENSVĪRS Līdzcilvēki vēlēsies būt tavā kompānijā, jo tu spēsi ne tikai dot vērtīgus padomus, bet dāļāt apkārtējiem savu izcilo humoru un netradicionālo skatījumu uz dzīvi. Ģimenes dzīvē iespējamas pārmaiņas.

ZIVIS Kļūsi ļoti emocionāls, kamdēļ vari pieļaut neuzmanības kļūdas dažāda veida aprēķinos. Labāk finanšu un juridiskos jautājumus uzticēt kādam citam. Iespējams, tev būs nepieciešams kāds, ka izsūdzēt bēdas.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

11.12.2017
Ienākt apollo.lv