Pirmo reizi Biķerniekos norisināsies rallijkrosa sacensības

Apollo
0 komentāru

Jau pēc nepilnām divām nedēļām, 25.jūlijā, jaunizveidotajā Biķernieku rallijkrosa trasē norisināsies NEZ Ziemeļeiropas valstu čempionāta trešais posms un Baltijas rallijkrosa čempionāta trešais posms, aģentūru LETA informēja sacensību organizatori.

Lai arī Biķerniekos šobrīd vēl notiek pēdējie rallijkrosa trases veidošanas darbi, organizatori uzsver, ka līdz sacensību dienai tā būs pilnībā pabeigta, turklāt šī būs pirmā trase Latvijā, kas veidota tieši rallijkrosam.

Sacensību trases atklāšana paredzēta vienlaicīgi ar pirmo rallijkrosa automašīnas startu.

Latvijas posmā sacensības norisināsies piecās ieskaites klasēs - kroskarti, D-1A, S2000, «Open» un D-1. Dalību sacensībās jau apstiprinājuši sportisti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Norvēģijas, Krievijas, Zviedrijas, Dānijas un Somijas.

D-1 klasē sagaidāma aizraujoša cīņa, jo startēs vismaz desmit šīs klases automašīnas. Dalību sacensībās ar D-1 klases automašīnu apstiprinājis arī labi zināmais Latvijas autosportists Aldis Zēbergs.

«Gan skatītājiem, gan sportistiem sagaidāmas aizraujošas sacensības pilnīgi jaunā un nevienam nepazīstamā trasē,» pastāstīja sacensību organizators Uģis Pauriņš. «Interesi par dalību izrāda daudzi ārvalstu sportisti, tādēļ izmantot iespēju piedalīties šajās vēsturiskajās sacensībās tiek aicināti arī vietējie rallijkrosa braucēji.«

NEZ Ziemeļeiropas valstu čempionāts ir viens no spēcīgākajiem rallijkrosa čempionātiem Eiropā.

Ieejas biļetes būs nopērkamas sacensību dienā pie ieejas Biķernieku trasē. Biļetes cena būs četri lati, bet bērniem līdz 13 gadu vecumam un pensionāriem - viens lats. Ar iegādāto biļeti būs iespējams vērot sacensības 25.jūlijā, kā arī kvalifikāciju un treniņbraucienus 24.jūlijā.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Komentētākie raksti

Satiksmes ierobežojumi

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv