Pirmo reizi Latvijā — iespēja ceļot kosmosā

Apollo
0 komentāru

«E Group», kas plašākai Latvijas sabiedrībai pazīstams kā «davanuserviss.lv», noslēdzis ekskluzīvu sadarbības līgumu ar «IB Marketing GmbH» par kosmosa tūrismu. Līgums paredz, ka SIA «E Group» ir oficiālais «IB Marketing GmbH» pārstāvis Baltijas valstīs un ka turpmāk tikai «E Group» saviem klientiem varēs piedāvāt lidojumus kosmosā.

Pirmo reizi Latvijā — iespēja ceļot kosmosā

Foto: «Reuters»/«Scanpix»

Lidojumi kosmosā tiks organizēti Nižņijnovgorodā, 400 kilometru no Maskavas, ar kosmosa kuģi «MIG-31» 25 000 metru augstumā. Tā ir unikāla iespēja savām acīm pārliecināties, cik maza ir planēta Zeme no kosmosa augstumiem. Lai izbaudītu šo piedzīvojumiem pārpilno ceļojumu, interesentiem būs jāšķiras no 20 000 latu.

Ja rocība neļauj sev vai kādam īpašam draugam uzdāvināt tik dāsnu pārsteigumu, pa 6000 latu baudīt gravitācijas spēka īpašās izjūtas kosmosā jums ļaus kosmosa kuģis «Ilyushim 76 MDK». Šā lidojuma laikā kosmosa tūristi sešu tūkstošu metru augstumā 15 reižu šķērsos atmosfēru, vidēji ik 30 sekundes atrodoties bezsvara stāvoklī. Ceļojumi kosmosā būs pieejami visu gadu, taču sliktu laika apstākļu gadījumā lidojumu var nākties atlikt.

«Pirms dāvājiet sev vai savam draugam tik ekskluzīvu dāvanu kā ceļojums kosmosā, rūpīgi izvērtējiem savu vai apdāvināmās personas veselības stāvokli. Jo pirms lidojuma jums jābūt izcilai veselībai un dokumentiem, kas to apliecina,» iesaka «davanuserviss.lv» projektu vadītāja Diāna Struce.

Uzzināt vairāk par piecām dažādām iespējām baudīt gravitācijas spēka īpašās izjūtas kosmosā var, apmeklējot «davanuserviss.lv».

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

24.10.2017
Ienākt apollo.lv