Pirmo reizi Latvijā norisināsies labdarības spiningošanas sacensības

Apollo
0 komentāru

2010.gada 29.maijā, Lilastes ezerā norisināsies Latvijā pirmās spiningošanas sacensības «Copmaņi labdarībai». Pilnīgi visa sacensību dalības maksa tiks ziedota biedrības «Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem» vasaras rehabilitācijas nometnes īstenošanai 50 bērniem.

Pirmo reizi Latvijā norisināsies labdarības spiningošanas sacensības.

Pirmo reizi Latvijā norisināsies labdarības spiningošanas sacensības.

Publicitātes foto.

No 1.maija oficiāli atļauta spiningošana no laivas un peldlīdzekļi pēc ziemas atpūtas tiek spodrināti un laisti ūdeņos un spininga kāti vicināti ar jaunu sparu.

Aicinām visus spiningotājus atklāt sezonu un baudot copes prieku, sniegt iespēju  50 bērniem būtiski uzlabot veselību un stiprināt dzīvesprieku.
Pilnīgi visi sacensībās iegūtie līdzekļi tiek ziedoti Biedrības Latvijas Bērniem ar Kustību Traucējumiem vasaras rehabilitācijas programmas īstenošanai. Projekts Sapņu darbnīca ir 10 dienu nometne 50 bērniem un jauniešiem ar invaliditāti - kustību traucējumiem. Bērni īpašām vajadzībām nometnē uzlabo savas kustību, runas un ikdienas aprūpes spējas, psihologa nodarbībās mācās labāk izprast sevi un apkārtējos, apgūst attiecību veidošanas mākslu. Nometnes izmaksas nav no mazajām, tāpēc katrs ieguldījums lieti noderēs, lai nometne izdotos.

Sīkāk par nometni: «lbakt.zb.lv».

Sacensības Copmaņi labdarībai  vērtēšana notiek individuāli. Sacensībās atļauts izmantot visa veida laivas motorus, kā arī jebkuras elektroniskās palīgierīces, spiningošana notiks izmantojot mākslīgo ēsmu.

Pirmās 3 godalgotās vietas saņem pievilcīgas balvas, ko ziedojuši sacensību atbalstītāji:
1.vieta
iegūst «Honda» laivas motoru BF 2,3
2.vieta iegūst eholoti «Humminbird 718X»
3.vieta iegūst: eholoti «Humminbird 160 Piranha»

Dalības maksa- ziedojums: 10 Ls no dalībnieka, piesakoties un samaksājot līdz 27.05.2010, plkst. 17.00, piesakoties pēc tam - dalība 1 dalībniekam 20 Ls.
Pieteikumu pieņemšana sākas: 01.04.2010.

Pieteikšanās «E-boat» internetaveikalā «eboat.lv» un veikalā Brīvības gatvē 277, Rīgā un Rīkotāja mājas lapā «lionsclubs.lv». Informācija pa tālruni +37129215040.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Receptes

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv