Pirmo reizi piespiedu kārtā demontēs Rīgas graustu

Apollo
0 komentāru

Pilsētas Īpašuma komiteja akceptējusi Rīgas domes lēmuma projektu, kurā paredzēta grausta Krišjāņa Valdemāra ielā 49, lit.1 (uz Emila Melngaiļa ielas stūra) piespiedu demontāža.

Pirmo reizi piespiedu kārtā demontēs Rīgas graustu

Foto: Evija Trifanova/LETA

Vienstāvu administratīvā ēka netiek izmantota, tā daļēji izdegusi, tai nav jumta seguma, kā arī demontēti atsevišķi tās konstruktīvie elementi. Ēkas fasāde vietām apvilkta ar saplēstu sietu, vizuāli redzams, ka tā sasvērusies uz ielas pusi, no brauktuves, pa kuru notiek intensīva satiksme, to atdala trotuārs, uz kura izvietota sabiedriskā transporta pieturvieta.

Ēkas īpašniece SIA «Strukturālās investīcijas» ilgstoši nav izpildījusi prasības par ēkas atjaunošanu, kas arī pamudinājis sagatavot attiecīgo lēmuma projektu. Tajā ierakstīts, ka SIA «Strukturālās investīcijas» viena mēneša laikā no Rīgas domes lēmuma spēkā stāšanās dienas jāaizklāj visas ēkas vaļējās ieejas durvju un logu ailes, ēka jāapvelk ar celtniecības sietu un jāveic nepieciešamie pasākumi, lai nepieļautu ēkas konstrukciju nokrišanu. Ne ilgāk kā sešu mēnešu laikā jāizstrādā un jāsaskaņo nepieciešamā dokumentācija un jāsāk ēkas demontāža. Tā pabeidzama ne vēlāk kā deviņu mēnešu laikā no domes lēmuma spēkā stāšanās dienas. Ja noteiktā laikā šie darbi netiks veikti, tos izdarīs pašvaldība, iztērētos līdzekļus piedzenot no īpašniekiem.

Pilsētas Īpašuma komitejas priekšsēdētājs Andris Ameriks (LPP/LC) atzīmēja, ka šis būs pirmais grausta piespiedu demontāžas gadījums.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
25

2017. gada 25. novembris

Vārda dienas

Trīne, Katrīne, Katrīna, Kate, KadrijaKetija, Kete, Keta, Keitija, Ketrija, Ketrina, Ketrīna, Kēta, Kēte, Trīna, Keita, Kecija, Katriona, Jekaterīna, Katalīna, Katarina, Katarīna, Katažina, Katerina, Katerīna, Katija, Katiņa, Katra, Katre, Katri, Katrina, Katrine, Jekaterina

Valūtu kursi

25.11.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv