Pirms «Pelnrušķītes» fināla no šova izbalso blondo Kristīni Attēlu galerija

Apollo
0 komentāru

Pirms paša fināla šovu «Pelnrušķīte» nācās pamest Kristīnei Lepnānei, jeb blondajai Kristīnei kā viņu bija iesaukuši šova vadītāji un žūrija. Cīņu finālā turpinās Alise Grišina un Kristīne Teilāne.

Kristīne Lepnāne. 3 attēli Atvērt

Kristīne Lepnāne.

Publicitātes foto.

Pirms noskaidrošanas - kura tiks finālā - meitenēm bija daudz darba. Viņas tīrīja muižas viesnīcas numuriņus, sēja sieru, klāja galdu un veidoja ziedu kompozīcijas, kas rotāja vakariņu galdu. Kompozīcijas bija jāveido katrai ar savu moto, kādai tika «Cerība», kādai «Ticība», bet kādai «Mīlestība».

Vakarā meitenēm bija jāsapošas un jādodas uz svinīgajām vakariņām. Sākumā dalībniecēm bija jānodejo valsis ar Lauri Reiniku, izbalsoto dalībnieču rūpīgi vērotām. Tad jāsēžas pie galda, lai vakariņotu kopā ar žūriju un atbildētu uz viņus interesējošajiem jautājumiem.

Vēlāk žūrija (etiķetes eksperte Aija Strautmane, fotogrāfs Gatis Rozenfelds, stiliste, modes māksliniece Indra Salceviča) degustēja meiteņu sietos sierus un sprieda, kura ir Pelnrušķītes titula cienīgāka.

Apspriede nebija viegla, tomēr beigu lēmums bija tāds, ka šovs jāpamet Kristīnei Lepnānei.

Interesants ir fakts, ka visām meitenēm bija jābalso par kādu izbalsoto meiteni, kura būtu pelnījusi sevi parādīt vēlreiz. Šī meitene (kura tiks atklāta nākamajā raidījumā) stāsies divu finālistu vidū, lai skatītāju balsojumā cīnītos par titula iegūšanu.


 

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Ko zvaigznes sola šonedēļ?

Vairāk

Ko zvaigznes sola šomēnes?

Vairāk

Valūtu kursi

19.11.2017
Ienākt apollo.lv