PK posmā biatlonā sprintā uzvar Noinere

Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā biatlonā, kas ir pēdējais pirms Vankūveras olimpiskajām spēlēm, piektdien sprinta sacensības 7,5 kilometru distancē sievietēm svētdien paredzētajai iedzīšanai no Latvijas sportistēm spēja kvalificēties vienīgi Madara Līduma.

Latvijas izlases līdere divās šaušanās pieļāva trīs kļūdas, finišējot 51.pozīcijā, kas neļāva izcīnīt punktus kopvērtējumā. Sacensību uzvarētājai vācietei Magdalēnai Noinerei Līduma zaudēja divas minūtes un 46,7 sekundes.

No pārējām Latvijas biatlonistēm Līga Glāzere ar vienu kļūdu finišēja 71.vietā, bet Žanna Juškāne un Gerda Krūmiņa pieļāva pa četrām kļūdām ar 3,8 sekunžu intervālu finišējot attiecīgi 91. un 94.vietā.

Savukārt aiz uzvarētājas Noineres sacensībās otrajā vietā finišēja viņas tautiete Andrea Henkele, bet trešo vietu izcīnīja Sandrīne Beilī no Francijas.

Kā ziņots, Pasaules kausa izcīņas sestajā posmā trešdien 42.vietu 15 kilometru klasiskajā distancē sievietēm izcīnīja Līduma. Pārējās Latvijas sportistes startēja daudz neveiksmīgāk - Glāzere ierindojās 73.vietā, bet Krūmiņa palika 79.pozīcijā 87 finišējušo dalībnieču konkurencē. Savukārt Juškāne sacensībām bija pieteikta, bet uz starta nedevās.

Savukārt Latvijas vīriešu komandas biatlonisti ceturtdien notikušajā 20 kilometru klasiskajā distancē ierindojās starp atpalicējiem. Jānis Pleikšnis ieņēma 77.vietu, savukārt Gints Rozenbergs un Jānis Bērziņš ierindojās attiecīgi 83. un 86.pozīcijā 105 finišu sasniegušo dalībnieku konkurencē.

Pasaules kausa sestā posma turpinājumā sestdien notiks sprinta sacensības vīriešiem, bet svētdien risināsies iedzīšanas sacensības.

Kā ziņots, vēl trīs Pasaules kausa izcīņas posmi notiks pēc februārī paredzētās Vankūveras Olimpiādes. Pasaules kausa kopvērtējumā tiks skaitīti arī Vankūverā izcīnītie punkti.