Plāno būvēt pasaulē lielāko peldošo māju

Apollo
0 komentāru

Dienvidkorejas kompānija «Samsung Heavy Industries» ir saņēmusi grezna kruīza lainera «The Utopia» būvēšanas pasūtījumu. Līguma summa ir 1,1 miljards ASV dolāru.

Plāno būvēt pasaulē lielāko peldošo māju

Foto: Scanpix/Reuters

Kad laineris būs nolaists ūdenī (tas gaidāms 2013. gadā), 296 metrus garo «The Utopia» varēs droši nosaukt ne tikai par vienu no pasaules visgreznākajiem okeāna laineriem, bet arī par pasaulē lielāko peldošo māju. Bez greznas viesnīcas ar 204 numuriem uz kuģa būs arī 200 privāto apartamentu, kurus varēs iegādāties īpašumā. Apartamentu platība būs no 130 līdz 613 kvadrātmetriem. Mazākie no tiem pircējiem izmaksās 3,9 miljonus dolāru, bet vislielākie – 24 miljonus. Apartamentu cena paredz, ka to iemītnieki būs ļoti turīgi un solīdi cilvēki. Laiku viņi varēs pavadīt kazino, SPA, teātrī, naktsklubā, baseinos un restorānos.

Pēc nolaišanas ūdenī kuģa ceļojumu maršrutu programmā būs tādi nozīmīgi starptautiski pasākumi kā Kannu kinofestivāls, 1. formulas sacīkstes Monako, ugunīgie Brazīlijas karnevāli Riodežaneiro, Olimpiskās spēles, Melburnas atklātais tenisa turnīrs… Kuģa īpašnieki – ASV kruīzu operators «Utopia Residence» – cer, ka 40% apartamentu nopirks amerikāņu biznesmeņi, bet pārējos – bagātnieki no Austrālijas, Brazīlijas, Itālijas, Ķīnas, Monako, Krievijas, Taivānas, Francijas un citām valstīm.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Horoskopi

Vairāk
21

2017. gada 21. oktobris

Vārda dienas

Urzula, SeverīnsUršule, Uršula, Ursula, Taīda, Taisija, Taisa, Taida, Severjans, Severīna, Severins

Valūtu kursi

21.10.2017

Dienas skaistuma deva

Vairāk

Mēneša lasītākie raksti

Ienākt apollo.lv