Pļaviņš ievēlēts par pludmales volejbolistu pārstāvi starptautiskajā federācijā

Apollo
1 komentārs

Londonas Olimpiādes bronzas medaļas ieguvējs Mārtiņš Pļaviņš vienbalsīgi ievēlēts par pludmales volejbolistu pārstāvi Starptautiskajā Volejbola federācijā (FIVB), vēsta Pļaviņa un Jāņa Pēdas dueta oficiālā mājaslapa internetā.

Mārtiņš Pļaviņš

Foto: R. Oliņš/Apollo

Kopā ar latvieti šos pienākumus pildīs arī ASV pludmales volejboliste Lorēna Fendrika, kuras uzdevums būs veidot saikni starp dāmu komandām un FIVB, bet Pļaviņa - starp vīriešu komandām un FIVB.

Pirms šīs sezonas FIVB un spēlētāju starpā radās lielas domstarpības par jauno izsēšanas kārtību FIVB organizētajos turnīros. Latvijai šobrīd Pasaules kausa posmu pamatturnīros ir divas vietas, bet viena vieta - kvalifikācijas sacensībās.

Pļaviņš intervijā FIVB oficiālajā mājaslapā izteicis prognozi, ka viņa un Pēdas duetam būs nepieciešama viena sezona, lai nopelnītu automātisku vietu Pasaules kausa sacensību pamatturnīrā.

«Komandā atmosfēra ir laba, bet tehniski uz priekšu virzāmies ļoti lēni, jo Pēda desmit gadus nav spēlējis pludmales volejbolu. Pašlaik vēl neesam gatavi, bet vēlamies tādi būt laikā uz pasaules čempionātu,» izteicies Pļaviņš.

Ziņo redaktoram par kļūdu!

Ziņo redaktoram par dzēšamu komentāru!

 

Valūtu kursi

21.11.2017
Ienākt apollo.lv